Deor rusza z akcją charytatywną “Nakarm Zwierzaka”

Deor, polski start-up z branży pet-tech, rusza z akcją charytatywną Nakarm Zwierzaka. Dzięki niej, użytkownicy mogą jednym kliknięciem myszki nakarmić potrzebującego zwierzaka ze schroniska.

Deor, polski start-up z branży pet-tech, rusza z akcją charytatywną Nakarm Zwierzaka. Dzięki niej, użytkownicy mogą jednym kliknięciem myszki nakarmić potrzebującego zwierzaka ze schroniska. 

Tragiczna sytuacja schronisk w Polsce

W Polsce znajduje się 230 schronisk, w których przebywa ponad 90 tysięcy psów oraz 32 tysiące kotów. Nietrudno wyciągnąć wnioski, płynące z tych liczb: schroniska są przepełnione. Placówki opiekujące się zwierzakami każdego dnia zmagają się z wieloma problemami – środki na ich utrzymanie to jeden z nich. Każdego dnia osoby pracujące w schroniskach dokładają wszelkich starań, by zadbać o swoich podopiecznych. Zdarza się jednak, że czasem brakuje karmy lub środków na podjęcie leczenia w przypadku zachorowań. Nie zawsze uda się pomóc każdemu zwierzakowi na czas.

Deor wyszedł naprzeciw potrzebom schronisk, organizując akcję charytatywną Nakarm Zwierzaka, której celem jest zebranie karmy dla wybranych placówek.

Na czym polega akcja Nakarm zwierzaka? 

Akcja charytatywna Nakarm Zwierzaka polega na zbieraniu pieniędzy na zakup karmy dla potrzebujących psiaków i kociaków. W “Nakarm Zwierzaka” biorą udział trzy schroniska: “Kundelek” z Rzeszowa, “Promyk” z Gdańska oraz Fundacja “Azylu pod Psim Aniołem” z Warszawy. 

W działaniach wspiera Deor popularny producent karmy dla zwierząt Butcher’s oraz portal FajnyZwierzak.pl.

Reklama

Jak możesz pomóc?

Każdy użytkownik może pomóc w zaledwie kilka sekund. Wszystko, co trzeba zrobić to kliknąć w przycisk “Nakarm Zwierzaka” na dedykowanej stronie. Akcję można wesprzeć w ten sposób raz dziennie – całkowicie bezpłatnie. Każde pojedyncze kliknięcie to jedna złotówka, która zostanie wykorzystana do kupienia żywności dla zwierząt. 

Pomóż nakarmić potrzebujące zwierzaki jeszcze dzisiaj: https://deor.co/nakarm-zwierzaka

Reklama

Chcesz zostać partnerem akcji Nakarm Zwierzaka? Napisz bezpośrednio do Deor: info@deor.co

O Deor:

Deor to innowacyjny start-up, specjalizujący się w branży pet-tech. Dostosowuje technologię do potrzeb opiekunów zwierząt, by skutecznie ułatwiać im wykonywanie codziennych obowiązków. Na początku tego roku, otworzył pierwszy w Polsce marketplace dla zwierząt, w którym dziś znajduje się już ponad 18 tysięcy produktów, a także zaimplementował technologię digital twin, jako pierwsza firma w branży pet-tech na świecie.

Zapisz się na newsletter!

Reklama

Autor: Informacja Prasowa

Reklama

Podobne artykuły

Żywa skamielina.

Dokładnie 82 lat temu odkryto pierwszą żywą latimerię. Rybę która jest przedstawicielką pradawnego gatunku zwierzęcia. [...]

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama