Internetowy sklep zoologiczny, który zmieni na lepsze Twoje życie ze zwierzakiem — Rikoland.pl

Na naszych oczach dokonuje się prawdziwa rewolucja. Choć do tej pory wielu z nas miało przynajmniej jednego zwierzaka, pandemia koronawirusa nieoczekiwanie zwiększyła liczbę psów i kotów (a także sympatycznych gryzoni i innych pupili) w naszych domach. Możliwość pracy zdalnej ułatwiła godzenie obowiązków zawodowych z opieką nad ulubieńcem, a miniony lockdown — przekonał ostatnich niezdecydowanych do zakupów online.

Coraz więcej osób zaczęło robić zakupy dla pupila w sklepie zoologicznym online. Jednocześnie — jako klienci jesteśmy coraz bardziej wymagający, a do żywienia i pielęgnacji psa, czy kota podchodzimy niezwykle odpowiedzialnie. Potrzebujemy sklepu, który potrzebami zwierząt domowych zajmuje się profesjonalnie, a jednocześnie z zaangażowaniem. Taki jest właśnie Rikoland.

Jakie produkty znajdziesz w sklepie zoologicznym Rikoland

Sklep zoologiczny jest ceniony głównie przez miłośników psów i kotów, jednak znajdziesz w nim także produkty przeznaczone dla małych zwierząt. Bez problemu znajdziesz w nim więc zarówno najwyższej jakości karmy dla psów, jak i aromatyczne zioła dla świnki morskiej, czy kojec dla królika. Od jakiegoś czasu sklep oferuje także akcesoria dla terrarystów.

Od samego początku sklep zoologiczny Rikoland stawia na wybór. Znajdziesz w nim artykuły na każdą kieszeń — zarówno karmy super premium i designerskie akcesoria dla psów i kotów, jak i bardziej budżetowe opcje.

Wybór mają także klienci, których zwierzęta mają wyjątkowe potrzeby żywieniowe. Szeroki wybór produktów weterynaryjnych, karm dla psa seniora, czy przysmaki dla alergików — to dokładnie to, czego potrzebuje świadomy klient. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz zabawki dla swojego pupila, czy smaczków dla wybrednego kota — możesz liczyć na wsparcie.

Reklama

Ekipa Rikoland zdaje sobie sprawę, że opieka nad zwierzętami domowymi jest traktowana z większą uwagą niż kiedykolwiek. Opcje dostosowane do indywidualnych potrzeb są więc priorytetem. Przemyślany asortyment to jeden z mocniejszych punktów sklepu.

Oszczędzanie na zakupach dla zwierząt bez rezygnowania z jakości

Czy można kupować produkty najwyższej jakości bez nadwyrężania portfela? W Rikoland jest to możliwe! Konkurencyjne ceny są możliwe dzięki pakietom promocyjnym. Przy zakupie zestawu kilku puszek zakupiony towar ma znacznie bardziej cenę.

Reklama

Warto też zapisać się na newsletter — wtedy na pierwsze zamówienie otrzymasz rabat, a o promocjach będziesz informowany w pierwszej kolejności. O tym, co aktualnie znajduje się w promocji, sklep przypomina też w mediach społecznościowych. Liczne konkursy prowadzone we współpracy z topowymi markami to okazja, by sprawdzić nowy produkt lub wygrać ulubione smakołyki pupila.

Z każdym miesiącem zwiększa się też świadomość marki własnej sklepu. Alpet to dziś przede wszystkim lubiane smakołyki dla psów, ale też podkłady higieniczne, żwirki, czy akcesoria. Towary o sprawdzonej jakości w zaskakująco niskiej cenie? To właśnie Alpet — marka, której wszyscy potrzebowaliśmy.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Artykuł sponsorowany

Reklama

Podobne artykuły

Humbaki obrońcami uciśnionych.

Naukowcy obserwowali dziwny wzór w zachowaniu humbaków: wieloryby celowo ratują zwierzęta, na które polują orki. To [...]

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama