Najsłodsze mikołajkowe zdjęcie? Tylko z udziałem fantastycznych jamników!

Zwierzęta w przebraniach nie tylko zdobywają całe rzesze fanów, ale potrafią każdego rozbawić do łez. Jedną z osób, która to doskonale rozumie i czynnie działa w tym, aby tego typu treści tworzyć jest 20-letni  Liam Beach pochodzący z Rhondda w Walii. Mężczyzna od dłuższego czasu fotografuje swoje jamniki w niecodziennych sytuacjach i pozach.

Liam przyznaje, że aby udało mu się sfotografować zgraną ekipę składającą się z Bustera, Daisy, Ziggy’ego, Wallie, Zaca, Bonnie, Saffie, Duke’a, Diamond, Ruby, Kizzy, Sammy’ego, Kansy’ego, Kiki, Lottie’ego, Benji i Dudley’a musi zgromadzić pełen worek smakołyków i niemały zapas czasu.

Z okazji zbliżających się Świąt Liam postanowił stworzyć coś specjalnego w obowiązującym klimacie, a efekty możecie zobaczyć poniżej.

photo: Instagram @thefamous16daxies

„Zrobienie zdjęcia zajęło mi około 45 minut, bo kiedy psy były ubrane w swoje stroje, myślały, że to czas, by iść na spacer i naraz zaczęły szaleć i biegać po domu. Jak widać jakoś udało mi się je uspokoić” wyznał radośnie dziennikarzom Liam. 

Jeśli chcesz zobaczyć więcej uroczych zdjęć Liama i jego wspaniałego stada już teraz zapraszamy na Instagrama @thefamous16daxies.

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Nowe lepsze życie.

Na ogół turyści myślą, że słonie w Tajlandii wiodą sielskie życie. Niestety prawda jest z [...]

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama