Prywatna praktyka weterynaryjna- ile kosztuje wyposażenie gabinetu weterynaryjnego?

Wielu młodych ludzi po ukończeniu weterynarii i odbyciu praktyki w lecznicach marzy o uruchomieniu własnej kliniki weterynaryjnej. Jest to bardzo poważna decyzja, która wiąże się z olbrzymią odpowiedzialnością i wymaga poważnej inwestycji. Ponieważ koszt uruchomienia gabinetu waha się w granicach od 130 tys. zł do 160 tys. zł. Składają się na to między innymi wydatki związane z najmem odpowiedniego lokalu i dostosowaniem pomieszczeń, a także nakład pieniężny niezbędny na sprzęt weterynaryjny.   Kolejne pytanie, jakie nasuwa się w związku z uruchomieniem gabinetu dla “braci mniejszych” dotyczy miejsca, w którym warto zakupić sprzęt, by miał on dobry stosunek jakości do ceny i służył bezawaryjnie przez wiele lat.

Gdzie nabyć wyposażenie gabinetu weterynaryjnego?  

Na rynku istnieje obecnie wiele hurtowni sprzedających sprzęt weterynaryjny. Jedną z lepiej zaopatrzonych i polecanych z uwagi na bogaty asortyment i atrakcyjne ceny, jest oferująca sprzęt weterynaryjny firma Bestomed z siedzibą w Tarnowskich Górach.   

Posiada ona szeroki wybór elementów wymaganych do uruchomienia zabiegowego gabinetu weterynaryjnego, w których skład wchodzą

 • stoły do badań weterynaryjnych i stoły do zabiegów oraz stoliki na instrumenty.
 • Lampy bakteriobójcze,
 • bezcieniowe oświetlenie operacyjne i zabiegowe.
 • Klatki weterynaryjne,
 • wagi dla zwierząt,
 • pozycjonery i wanny dla zwierząt.
 • Inkubatory,
 • maty grzewcze,
 • maszynki weterynaryjne,
 • a także sprzęt diagnostyczny.  

Wyposażenie gabinetu weterynaryjnego- sprzęt diagnostyczny w ofercie Bestomed.  

Wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny, niezbędny w klinice weterynaryjnej, dostępny jest na stronie www. hurtowni w zakładce „Kategorie”, „Wyposażenie gabinetu weterynaryjnego”. Oferta dotyczy między innymi

 • sprzętu diagnostycznego do wykonywania morfologii w tym mikroskopów i wirówek laboratoryjnych.
 • Asortymentu z zakresu elektro i radiochirurgi, z którego użyciem możliwe jest przeprowadzanie zabiegów chirurgicznych z wykorzystaniem energii elektrycznej, do których zaliczają się między innymi zabiegi usuwania i koagulacji tkanek.  Precyzyjnego usuwania guzów, brodawek i innych zmian skórnych. I zabiegi laparoskopowe, które zmniejszają ingerencję chirurgiczną do niezbędnego minimum.  

W propozycji są też lasery chirurgiczne, które skutecznie ograniczają ryzyko infekcji po zabiegu poprzez eliminację bakterii wokół operowanego miejsca i w punkcie cięcia. Wykorzystywane są one także w dermatologii, stomatologii czy oftalmologii.  

Sprzęt weterynaryjny- wyposażenie dodatkowe.  

Hurtownia oprócz niezbędnego sprzętu diagnostycznego i asortymentu chirurgicznego posiada też w ofercie w pełni wyposażone torby ratownicze. W ich skład wchodzą między innymi opatrunki, gaziki, bandaże i plastry. Środki dezynfekujące, nożyczki, pęsety, igły, strzykawki czy jednorazowe rękawice. Preparaty przeciwzapalne i przeciwbólowe, poduszki chłodzące, koce ratunkowe, a nawet sól fizjologiczna do przemywania ran czy oczu.   

Bestomed to także miejsce oferujące zestawy akcesoriów zaprojektowanych pod potrzeby konkretnych gatunków zwierząt. Wśród nich znajdują się między innymi zestawy stomatologiczne dla gryzoni, arsenały okulistyczne czy zestawy do zatok przynosowych u koni. Kołnierze dla psów i kotów, kleszczołapki czy rurki intubacyjne.  

Bestomed oferuje też niezbędne w każdym gabinecie artykuły jednorazowego użytku, suplementy, żwirki dla kotów. Przysmaki, karmy dla psów, kotów i gryzoni w tym karmy ratunkowe. Zabawki, transportery, legowiska czy środki do pielęgnacji.

Pośród artykułów do sprzedaży znajdują się także preparaty do oczu, uszu. Odkłaczacze, środki do higieny jamy ustnej zwierząt, preparaty na pchły i kleszcze, a także środki odrobaczające.  

Bestomed- wyposażenie gabinetu weterynaryjnego w całej Polsce.  

Pomimo iż siedziba firmy znajduje się w Tarnowskich Górach, firma gwarantuje transport zakupionego asortymentu do każdej miejscowości w kraju. Dostawa jest bezpłatna przy zakupach powyżej 300 zł. I realizowana zaledwie w ciągu 24 godzin.  

Ponadto przy większych zakupach hurtownia umożliwia indywidualną wycenę, co wiąże się oczywiście z atrakcyjną ceną końcową zakupionego asortymentu. 

 • Kontakt z firmą możliwy jest drogą telefoniczną pod numerami 697 007 088 i 572 903 886.
 • Mailowo pod adresami: biuro@bestomed.pl i sklep@bestomed.pl.
 • I w siedzibie firmy na ul. Pyskowickiej 33 w Tarnowskich Górach.  

Krótkie podsumowanie.  

Szeroka i atrakcyjna cenowo oferta Bestomed obejmująca wyposażenie gabinetu weterynaryjnego, profesjonalną obsługę, a także szybkie i bezpłatne od 300 zł dostawy na terenie całego kraju czynią hurtownię prawdziwym i bezsprzecznym numerem jeden dla wszystkich przyszłych właścicieli klinik weterynaryjnych.   

To miejsce, w którym można liczyć na branżowe doradztwo i pomoc. Firma godna polecenia nie tylko z uwagi na szeroki asortyment dostępny w przystępnej ofercie cenowej. 

Zapisz się na newsletter!

Autor: Artykuł sponsorowany

Reklama

Podobne artykuły

Czego nie mogą jeść koty?

Właściciele kotów chcą zapewnić swoim zwierzakom wszystko co najlepsze. Zapewne i Ty pragniesz dać swojemu [...]

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama