Nie żyje labrador Fidel - pies z okna w Brugii

Po śmierci „Najczęściej fotografowanego psa w Brugii” ludzie dzielą się jego zdjęciami w internecie

Jeśli byliście kiedyś w Brugii i szliście wzdłuż ulicy Groenerei, na pewno rzucił wam się w oczy przepiękny Labrador drzemiący w jednym z okien. Psiak wabił się Fidel i przez wiele lat radośnie witał przechodniów ze swojego miejsca przy oknie. Wielu ludzi przechodziło tą ulicą tylko po to żeby zobaczyć Labradora celebrytę. Końcem lutego zdjęcia psiaka rozeszły się viralowo w internecie i setki tysięcy ludzi zaczęły dzielić się swoimi zdjęciami psiaka.

Fidel odszedł w 2016

Niestety szybko odkryto smutną nowinę, jak się okazało po znacznym wzroście popularności psiaka, labrador Fidel odszedł w 2016 roku. Wieść o śmierci najczęściej fotografowanego psiaka w Brugii złamała serca wielu ludziom którzy widzieli jego zdjęcia po raz pierwszy. Ludzie smucili się tym że nie będą mieli okazji zobaczyć psiaka na własne oczy. Na szczęście dzięki setkom fotografii Fidel będzie częścią naszego życia jeszcze przez wiele lat!

Masowe udostępnianie zdjęć psiaka Fidela

Zamieszanie jakie wywołała informacja o śmierci psiaka na Twitterze spowodowało że ludzie zaczęli masowo udostępniać swoje zdjęcia psiaka. Miejmy nadzieję ze Fidel za tęczowym mostem też ma swoje wygodne miejsce z widokiem. Część zdjęć możecie zobaczyć poniżej.

Autor zdjęcia: jraward
Autor zdjęcia: djglendinning
Autor zdjęcia: jraward
Autor zdjęcia: FuzzBeedEli

Zapisz się na newsletter!

Autor: Piotr Maciejowski

Programista, przedsiębiorca, bloger, fotograf i oczywiście miłośnik zwierząt ;)

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama