Przyszły dziadek pokazuje synowi, jak kąpać dziecko, używając kota jako przykładu

Starszy mężczyzna postanowił nauczyć swojego dorosłego syna, jak kąpać noworodka. Do demonstracji użył kota.

Niedawno ten przyszły wietnamski dziadek trzymający nad wanienką kota, stał się sławny w mediach społecznościowych. Wymyślił najbardziej genialny i uroczy sposob na nauczenie syna kąpieli noworodka. Jego syn Vinh Quang Phạm zamieścił na Facebooku film, na którym jego tata demonstruje cały proces. Zamiast prawdziwego dziecka udaje, że kąpie kota.

Na filmie można zobaczyć, jak tata wyjaśnia wszystkie kroki, zaczynając od przygotowania i przechodząc przez całą kąpiel. Zaskakujące jest to, że kot wydaje się być niezwykle zrelaksowany przez cały film. Wygląda na to, że rozumie swoją rolę w tej demonstracji.

„Przytrzymaj szyję, a następnie połóż dłonie na pośladkach, co da ci lepszy chwyt. Trzymaj go pod pupą i połóż go w wanience”- wyjaśnia tata po wietnamsku. Mężczyzna słusznie podkreśla, że główka dziecka musi być zawsze podparta.

Następnie dziadek kładzie swoje futrzane dziecko na kolanach i demonstruje, jak delikatnie umyć główkę noworodka. Na filmie można zobaczyć, jak powoli masuje głowę kota i kropi ją odrobiną wyimaginowanej wody.

Wideo stało się wirusowe na Facebooku i obecnie ma ponad 47 000 polubień i ponad 11 000 komentarzy. Ludzie na całym świecie wydają się być absolutnie zakochani w tej uroczej demonstracji.

Link do filmu: https://www.facebook.com/100004100629870/videos/2321932967953368/

Zdjęcia: Vinh Quang Phạm

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama