30 rysunków i zdjęć kotów w śmiesznych sytuacjach. To poprawi Ci dzień!

Kiedy szukasz śmiesznych zdjęć kotów to bez wątpienia w wynikach wyszukiwania pojawią się te, które umieściliśmy poniżej. Artysta Tactooncat postanowił właśnie je wykorzystać, do zrobienia wysokiej jakości ilustracji.

Śmieszne koty to klasyka w Internecie. Koty są inspiracją dla twórców. Na Youtube można znaleźć nie tylko pojedyncze filmy, ale także ich kompilacje, na mediach społecznościowych królują memy, zdjęcia, rysunki itd. Dodatkowo, kiedy masz zły humor, to te wyjątkowe zwierzęta zawsze poprawią Ci humor.

Ekspresja kotów jest niesamowita, dlatego są doskonałym materiałem, który można uwiecznić na zdjęciach, ilustracjach i memach.

Indonezyjski artysta Tactooncat umieścił na Instagramie przepiękne ilustracje, które stworzył na podstawie tych najpopularniejszych zdjęć śmiesznych kotów, i dał im drugie życie.

Ilustracje: Tactooncat
Zdjęcia: Internet

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Co dają nam pszczoły miodne?

Pszczelarstwo sięga tysięcy lat wstecz. Pszczelarze i naukowcy nakreślają, dlaczego powinniśmy się o nie troszczyć. Domowa [...]

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama