Buldog francuski, który uwielbia przebieranki. Musisz zobaczyć te urocze zdjęcia!

Reklama

Udane zwieńczenie pracowitego tygodnia musi być przepełnione uśmiechem. Co potrafi rozweselić lepiej niż zdjęcia zabawnych zwierzaków?

Pragnę przedstawić Wam dzisiaj uroczego buldożka o imieniu Toad, który przez cały październik z niecierpliwością przygotowuje się do wyczekiwanego Halloween.

Oczywistym jest, że tak fotogeniczny psiak musiał doczekać się swojego konta na Instagramie, które założyła dla niego właścicielka Amy Herrington. Toad do tej pory zgromadził do tej pory ponad 13 tysięcy obserwujących i nie zanosi się na to, aby liczby miały stanąć w miejscu. Buldog przebierał się już za wiele znanych postaci, od Sebastiana z “Małej syrenki”, przez słynnego Eltona Johna, ekscentrycznego Napoleona Wybuchowca, czy przedziwnego Dwight’a Shrute’a z „Biura”.

Właścicielka psiaka przyznaje, że stroje dla swojego pupila wybiera na podstawie ich wspólnego gustu, jednak z każdym kolejnym zdjęciem zaczyna im brakować pomysłów co do wyboru postaci.

Mamy jednak nadzieję, że ich baza pomysłów się nie wyczerpie i nadal będziemy mogli cieszyć się wspaniałymi ujęciami z ich wspólnej zabawy dostępnymi na ich instagramowym koncie @goodboy.toad

Reklama

fot: Instagram @goodboy.toad

Autor: Magdalena Kurek

Reklama

Podobne artykuły

Jak wybrać legowisko dla psa?

Odpowiednio dobrane legowisko dla czworonoga to jeden z podstawowych zakupów, o których powinni pomyśleć właściciele tych zwierząt. [...]

Czarna pantera na wolności!

Dzikie zwierzęta w każdym budzą respekt. W przypadku większych i drapieżnych osobników nikt przypadkowo nie [...]

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz