Cielę z dwoma głowami narodzone w Chinach. Zobacz video!

Anomalie w naturze i poważne mutacje genetyczne zdarzają się na Świecie coraz częściej. Jakiś czas temu w jednej z chińskich wiosek, urodziło się cielę. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie to, że zwierzę miało dwie głowy! Niespotykany przypadek, bardzo zadziwił lokalsów, a oni dzieląc się tym zdarzeniem z innymi sprawili, że ludzie podróżowali z daleka aby zobaczyć stworzenie.

Uważa się, że cielę zostało dotknięte mutacją genetyczną, gdy znajdowało się jeszcze w brzuchu matki, a jego poród był bardzo trudny i trwał siedem godzin.

Weterynarz, który trafił na miejsce stwierdził, że nowo narodzone cielę jest w bardzo dobrym stanie i mimo, że nie może jeszcze samo stanąć na nogach, samodzielnie pobiera pokarm od matki. Warto zaznaczyć, że dwugłowa krowa ma jedno gardło, a na jej głowie wyrosną cztery rogi. Zszokowani opiekunowie zwierzaka, bardzo o niego dbają i mają nadzieję, że będzie zdrowo rosnąć.

Pozostaje nam, życzyć dużo zdrowia i siły dla niespotykanego cielaka!

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Pies który został burmistrzem

Poznajcie psa o imieniu Parker the Snow Dog, który w oficjalnych wyborach został burmistrzem górskiego miasteczka Georgetown. [...]

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama