Wartościowa karma dla Twojego psa, oszczędność czasu dla Ciebie!

Dzięki opcji subskrypcji karmy dla Twojego pupila, pożegnasz wyprawy do sklepu i dźwiganie wielokilogramowych worków z psim jedzeniem. Dowiedz się więcej o usłudze, którą coraz więcej producentów żywności dla zwierząt, oferuje swoim klientom. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i pieniądze, a Twojemu psu nie zabraknie ulubionej karmy!

Karma zawsze na czas!

Czym jest subskrypcja? To po prostu usługa abonamentowa, która pozwoli Ci zapomnieć o konieczności kupowania karmy dla Twojego psa. Teraz, przesyłkę z pełnowartościowym jedzeniem otrzymasz prosto do domu. Możesz wybrać, by paczki przychodziły co miesiąc, lub co dwa. Zaplanuj dostawy tak, by Twojemu pupilowi nie zabrakło pysznych posiłków. Na rynku jest kilku producentów psiej karmy, którzy oferują taką usługę (np. Petner).

Jedno zamówienie, comiesięczne dostawy.

Wygoda subskrypcji polega także na tym, że zamawiasz ją raz. Gdy ustawisz polecenie zapłaty oraz preferowaną częstotliwość otrzymywania paczek, machina ruszy sama! Każdego miesiąca, w tym samym dniu, z karty kredytowej pobierana będzie opłata za wybraną karmę. Kilka dni później, kurier z przesyłką zapuka do Twoich drzwi. Będziesz zaskoczony, gdy zobaczysz, jak wygodna jest subskrypcja, która na początku może nieco przerażać.

Zamów subskrypcję – oszczędzaj czas i pieniądze.

Jeśli wyprawy do sklepu zoologicznego po karmę dla psa są dla Ciebie uciążliwe, możesz z nich wreszcie zrezygnować. Czas, zaoszczędzony dzięki korzystaniu z subskrypcji, warto przeznaczyć na spacery i zabawę z pupilem! Wiele firm oferuje także atrakcyjne zniżki przy abonamencie lub darmową dostawę. Sprawdź oferty subskrypcji i wybierz najlepszą – nie tylko cenowo. Ważna jest głównie jakość jedzenia dla Twojego czworonoga.

Wybierz pełnowartościowy posiłek!

Pamiętaj, że nie tylko cena ma znaczenie. Istotny jest przede wszystkim skład karmy, którą podajesz swojemu psu. Powinna zawierać jak najwięcej składników pochodzenia zwierzęcego, witaminy oraz aminokwasy. Glukozamina i chondroityna wspomagają pracę stawów, co jest ważne szczególnie w przypadku psów dużych oraz olbrzymich. Dodatek cykorii w składzie także pomoże Ci podjąć decyzję – ma ona pozytywny wpływ na układ pokarmowy i trawienie. Dzięki niej, skończą się brzuszkowe problemy Twojego pupila. Wybierz dla niego to, co najlepsze.

Reklama

Wypróbuj, zanim zasubskrybujesz.

Niektórzy producenci psiej karmy pomagają swoim klientom podjąć decyzję, dzięki darmowemu pakietowi testowemu. Wystarczy wejść na ich stronę internetową (np. https://petner.com.pl/produkt/subskrypcja-karmy-petner/) i zapoznać się z ofertą. Po zamówieniu subskrypcji, otrzymasz paczkę karmy do wypróbowania. Od momentu jej otrzymania, masz 14 dni, by zrezygnować. Jeśli tego nie zrobisz, z konta zostanie pobrana należność, a po kilku dniach, Twój pies dostanie paczkę ze swoim ulubionym jedzeniem! Usługa subskrypcji jest niezwykle wygodna, a co najważniejsze, możesz zrezygnować z niej w dowolnym momencie trwania.

Zapisz się na newsletter!

Reklama

Autor: Piotr Maciejowski

Programista, przedsiębiorca, bloger, fotograf i oczywiście miłośnik zwierząt ;)

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Jak schłodzić psa?

Jak schłodzić psa - to pytanie zadaje sobie każdy właściciel czworonoga, kiedy temperatura na zewnątrz [...]

Dodaj komentarz

Reklama