Shiba inu rasa

Słodki Shiba Inu w otoczeniu kwiatów, te zdjęcia poprawią humor każdemu!

Reklama

Słodkie psiaki wśród kolorowych kwiatów. Czego chcieć więcej? Do takiego samego wniosku doszła japońska fotograf Masayo Ishizuki znana z instagrama jako issy rider. Dzięki pomocy swojego psiaka Shiby Inu imieniem Hachi potrafi uchwycić piękno Nadmorskiego parku Hitachi w miejscowości Tsukaba. Zdjęcia Hachi pośród kolorowych kwiatów podbijają instagram i na dzień dzisiejszy obserwuje ich ponad 28 tysięcy użytkowników.

Shiba Inu – symbol Japonii i bohater memów

Japonia nazywana jest krajem kwitnącej wiśni i tak jak pięknę kolorowe kwiaty tak i Shiba Inu jest symbolem Japonii. Shiba jest najmniejszym z sześciu gatunków psów rodowitych dla Japonii. Do psów rodowitych zaliczane są te hodowane przed końcem XIX wieku czyli – Akita Inu, Shikoku Inu, Kishu Inu, Hokkaido, Shiba Inu i Kai Ken. Jak na pewno wiecie Shiba Inu jest też bohaterem popularnych memów skąd znana jest jako Pieseł

Nadmorski park Hitachi

Park Hitachi gdzie zrobione zostały prawie wszystkie zdjęcia Hachi to miejsce niezwykłe. Japończycy uwielbiają ogrody szczególnie te pełne kwitnących kolorowych kwiatów. Dlatego właśnie w parku znajduje się wiele gatunków roślin które kwitną przez cały rok. Park ma ponad 350 hektarów z czego 200 otwartych jest publicznie.

Szczęśliwy pies pośród kwiatów

Wrzucam tu tylko kilka zdjęć które uważam za najpiękniejsze. Po więcej zapraszam na Instagram issy rider. 🙂

Autor: Piotr Maciejowski

Programista, przedsiębiorca, bloger, fotograf i oczywiście miłośnik zwierząt ;)

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz