Pies w przebraniu kraba

Psy w przebraniach kraba, dyni, homara i…

Psy w przebraniach są ogromnym hitem internetu! Psiaki przebiera się z przeróżnych okazji, zaczynając od halloween, kończąc na międzynarodowym dniu psiaka. Przebrania dla psów są słodkie i urocze, należy jednak pamiętać, że nie jest to dla niego naturalne i nie powinno się tego robić po pierwsze zbyt często, a po drugie w ogóle, jeśli pies protestuje. Sprawdźmy jednak słodkie psiaki, które uwielbiają pokazywać się w przebraniach i wyglądają w nich absolutnie rozbrajająco! 

1. Pies w przebraniu kraba 

Ten słodki psiak wygląda zupełnie rozbrajająco, prawda? Gdyby zobaczyć go biegnącego po ciemku w naszą stronę, można by się porządnie wystraszyć! 

Autor zdjęcia: https://pl.pinterest.com/pin/212724782370840349/?lp=true

2. Pies w przebraniu pająka 

Swego czasu internet obiegł film Wardęgi pokazujący jego żart na przechodniach polegający na przebraniu psiaka na ogromnego pająka. Od tego czasu odnotowano ogromny wzrost sprzedaży takich kostiumów, wydaje się, że ogromna ilość ludzi chce powtórzyć żart na swoich znajomych! 

Autor: Facebook / SA Wardęga Chica

3. Pies w przebraniu homara 

Pies w przebraniu homara jest całkiem podobny do psa w przebraniu kraba, prawda? Oboje wyglądają absolutnie uroczo i trudno oderwać od nich wzrok! 

Autor zdjęcia: https://vittlesvault.com/dog-costumes-halloween/

4. Pies w przebraniu dyni 

Psiaki są bardzo często przebierane jako dynie na Halloween, szczególnie w UK, USA i Australii. To kolorowe święto sprawia, że poszukiwanie kostiumów rozpoczyna się na długo przed nadejściem święta, a efekt końcowy jest fantastyczny, sami zobaczcie psa dynię! 

Autor zdjęcia: https://www.thinkmakeshareblog.com/dog-costumes/

5. Pies w przebraniu minionka 

Minionki to jeden z największych bajkowych hitów wszech czasów, w niektórych miastach (szczególnie we Włoszech), można spotkać słupki parkingowe przemalowane na ich podobieństwo. Psiaki miniówki wyglądają jeszcze bardziej uroczo! 

Reklama
Autor zdjęcia: https://www.orientaltrading.com/minion-dog-costume-medium-a2-13770042.fltr?mode=Browsing&noIndex=false&parentSkuName=minion-dog-costume&parentSku=13769381

6. Pies w przebraniu misia 

Psiak w przebraniu misia to jeden z najbardziej klasycznych kostiumów, jakie można sobie wyobrazić. Misie są słodkie i tulaśne, a psiaki w ich przebraniu są po prostu obłędne! 

Autor zdjęcia: https://makezine.com/2014/11/09/how-to-make-a-walking-teddy-bear-costume-for-your-dog/

7. Pies w przebraniu doktora 

Poważny kostium doktora i słodkość psiaka to zabójcze połączenie! Absolutnie przesłodkie! 

Autor zdjęcia: https://www.maskerix.com/diy-dog-costume-ideas/

Zapisz się na newsletter!

Autor: Maja Magiera

Opiekunka 3 wspaniałych kotek i jednego kochanego pudelka miniaturki. Przyszła behawiorystka, a obecnie studentka ostatnich lat psychologii. Ma nadzieję stworzyć kiedyś dom tymczasowy i uratować od bezdomności, i samotności tyle zwierząt, ile tylko będzie w stanie.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama