Nietypowa akcja nowojorskiej pizzerii na rzecz schroniskowych zwierzaków!

Przygarnianie pupila ze schroniska jest coraz częściej praktykowane. Ludzie wykazują się obecnie większymi chęciami w kwestii adopcji osamotnionego zwierzaka.

Niestety nie każdemu udaje się trafić do kochającego domu. Wiele schorowanych i starszych osobników pozostaje w schronisku często do końca życia.

Wspaniałą bardzo twórczą inicjatywą, która ma pomóc zwierzakom w znalezieniu domu, jest pomysł nowojorskiej pizzerii. Na czym dokładnie polegają jej działania? Restauracja Just Pizza and Wings Co, przy współpracy z organizacją Niagara SPCA  wspierającą adopcje psów dołącza zdjęcia psiaków szukających nowego domu do realizowanych przez siebie dostaw.

Poza uroczymi fotografiami na pudełkach klienci pizzerii, którzy adoptowali psa ze schroniska, otrzymali także darmowe bony upominkowe o wartości 50 dolarów na wybrane przez siebie danie. Inicjatywa została oczywiście rozpowszechniona w mediach społecznościowych, co przyniosło sławę nie tylko restauracji, ale co najważniejsze schronisku.

„Pomysł, który  zainicjowała pizzeria, okazał się strzałem w dziesiątkę! Nasze schronisko zyskało dużą popularność, a nasi podopieczni coraz krócej oczekują na wymarzony dom „, powiedziała Kimberly LaRussa, koordynatorka działań SPCA. 

Pizzeria obecnie działa nad innym projektem, który polegać ma na sprzedaży koszulek „Pizza + Pups”, z której środki mają zostać przeznaczone na budowę schroniska.

Reklama

Jak podobają Wam się te oryginalne pomysły? Czy kogoś z Was taka reklama przekonałaby do adopcji psiaka w potrzebie?

fot: CNN

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Gry dla kotów

Wiedzieliście, że istnieją specjalne, interaktywne gry dla kotów? Twórcy aplikacji  mobilnych myślą również o zwierzakach! [...]

Dodaj komentarz

Reklama