Urocze scenki z życia codziennego podczas pandemii – z chomikami w roli głównej. Zobacz fotki

52-letnia Beverly Borrill z Wiltshire w Wielkiej Brytanii wpadła na pomysł, aby zaaranżować scenki, w których idealnie odnalazłyby się jej chomiki. Stworzyła inscenizację i rekwizyty, które pasują do malutkich gryzoni. Całość wygląda przezabawnie i słodko.

Beverly jest mamą czwórki dzieci. Podczas kwarantanny, kiedy dzieci siedzą cały czas w domu, trzeba im wymyślić twórcze zajęcia. Na szczęście mają zwierzątka w domu, więc ewidentnie się nie nudzą, ale kobieta postanowiła być nieco bardziej kreatywna i zrobić chomikom ciekawe zdjęcia.

Na co dzień nauczycielka Beverly, całkowicie pochłonęło nowe hobby. Godzinami tworzyła miniaturowe sceny dla zwierzątek, które nieświadome, że są aktorami myszkowały po przygotowanych inscenizacjach.

Wszystko miało naśladować nasze dzisiejsze realia podczas pandemii. Jeden z chomików pracował na miniaturowej kasie w supermarkecie, później pracował zdalnie na komputerze w domu, a inny udawał chorego na koronawirusa.

Chomiki Max i Lulu, zapewniły Beverly świetne hobby, a internautom dużo śmiechu.

Zdjęcia: harcourt_hammies

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama