Luksusowy hotel, a w nim.. żyrafy!

Co powiedzielibyście na spędzenie wakacji w spokojnym miejscu, mieszkanie w pokojach o bardzo wysokim standardzie i codzienne spoglądanie na dostojne zwierzęta sawanny, które przechadzają się za oknem?

Hotel Port Lympne Mansion położony nieopodal wspaniałych ogrodów w Rezerwacie Dzikich Zwierząt Port Lympne oferuje nie tylko wszystkie te atrakcje, ale także niesamowite widoki i bezpośrednie spotkania z żyrafami. Brytyjski hotel umożliwia karmienie żyraf z sypialni, a że na Świecie nie brak fanów luksusu i amatorów tych majestatycznych zwierząt, obiekt ma niekończącą się listę oczekujących.

źródło: https://www.kentonline.co.uk

Port Lympne Hotel jest pierwszym tego typu na zachodniej półkuli, który łączy komfort, angielski wystrój i luksusowe safari. Warto zaznaczyć, że żyrafy żyją w bardzo dobrych warunkach, są odpowiednio karmione i zadbane. Okoliczne ogrody, na które rozpościera się widok z okien hotelu, są adaptowane pod specjalną trasę dla zwierząt sawanny.

Kto z was skusiłby się na chociaż jeden nocleg w tak dużej bliskości z żyrafami? 🙂

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama