Coroczny, kontrowersyjny kalendarz z załatwiającymi się psami na 2021 rok, już w sprzedaży!

Kalendarz psów z całego świata, które na zdjęciach załatwiają się w pięknych okolicznościach przyrody na rok 2021 jest już dostępny. W tym roku dodatkowo dodają puzzle gratis ;).

„Lepiej raz coś zobaczyć, niż tysiąc razy o tym usłyszeć” – głosi stare azjatyckie przysłowie. Polskie bardziej współczesne brzmi: „Co się zobaczyło, już się nie »odzobaczy«.” Te powiedzenia są szczególnie odpowiednie w kontekście dzisiejszego tematu. Wyjątkowe kalendarze z załatwiającymi się psami są czymś co musisz zobaczyć.

„Pooping Pooches” to kalendarz, w którym każdy miesiąc ujawnia „kolejny piękny psiak odpowiadający na wezwanie natury”. Innymi słowy, w tym kalendarzu jest 12 piesków „robiących dwójkę” w malowniczym otoczeniu. Ten zabawny terminarz jest idealnym prezentem dla miłośników psów, którzy mają poczucie humoru.

Reklama produktu głosi: „Czy znasz kogoś, kto kocha psy… za bardzo? Ten 12-miesięczny kalendarz załatwiających się psów będzie najbardziej niezapomnianym prezentem, jaki podarujesz mu w tym roku ”.

Warto zastanowić się komu dać taki podarunek, ponieważ z każdego sprzedanego kalendarza zostaje przekazany 1 dolar na rzecz organizacji charytatywnej Maui Humane Society. Misją Maui Humane Society jest ochrona i ratowanie życia zwierząt Maui i przyjmowanie wszystkich potrzebujących.

Okazuje się, że każdy pies, z najodleglejszego zakątka świata ma szansę trafić do jednego z kalendarzy „Pooping Pooches”. Właściciel musi po prostu sfotografować swojego psa, który załatwia się w miejscu, które warto uwiecznić na fotografii i wysłać ją do zespołu „Pooping Pooches”. Do kalendarza zostają wybrane najlepsze zdjęcia. Ponadto właściciele mogą również wygrać darmowe gadżety dla swoich pupili. Jeśli zamierzasz wysłać zdjęcie swojego pupila, pamiętaj, że musi być bardzo dobrej jakości i powyżej 3000 pikseli na wysokość i szerokość.

Reklama

Tegoroczna edycja to mops, terier bostoński, wyżeł weimarski, springer spaniel, pit bull, labrador, owczarek australijski, chart i inne.

Więcej informacji: www.poopingpooches.com
Zdjęcia: Pooping Pooches

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Jedna myśl na temat “Coroczny, kontrowersyjny kalendarz z załatwiającymi się psami na 2021 rok, już w sprzedaży!

Dodaj komentarz

Reklama