Dziewczyna kupiła wymyślne, psie smakołyki i podarowała je psom w schronisku. Zobacz zdjęcia

W Luizjanie dziewczyna postanowiła zrobić dobry uczynek i nakarmić schroniskowe psy smakołykiem „puppuccino”, aby rozjaśnić ich dzień.

Niestety ze statystyk wynika, że tylko co dziesiąty pies ze schroniska faktycznie znajduje stały dom. To bardzo smutne, że zwierzęta całe życie spędzają za kratami, najczęściej w zimnych boksach. Ich pyszczki i stęsknione oczy rozpaczliwie szukają swojego człowieka.

Tak więc, aby rozweselić trochę psów, jedna z użytkowniczek Facebooka, zdecydowała się zdobyć wymyślne psie smakołyki i zabrać je do lokalnego schroniska. Czworonogi były zachwycone!

Blaise Landry z Marrero w Luizjanie udostępniła kilka zdjęć i filmów z odwiedzin w przytulisku. Materiały przedstawiają pieski cieszące się puppuccino (gra słów szczeniak i cappuccino, po angielsku szczeniak to „puppy”).

Puppuccino to bita śmietana przygotowana specjalnie dla psów. Kawowy przyrostek ma tylko dlatego, że został wyprodukowany przez znane wszystkim kawiarnie Starbucks Coffee. Smakołyk nie zawiera żadnej kawy, herbaty ani kofeiny. To po prostu bita śmietana o zabawnej nazwie.
Blaise i jej przyjaciel poszli do lokalnego Starbucksa w Harvey, w Los Angeles i kupili sporo takich kubków pełnych bitej śmietany. Stamtąd pojechałi do schroniska dla zwierząt Jefferson Parish, aby przynieść trochę radości psom, które obecnie tam przebywają.

W swoim poście na Facebooku napisała: „Dzisiaj razem z moim najlepszym przyjacielem poszliśmy do Starbucks i przynieśliśmy wszystkim pieskom ze schroniska puppuccino. Byliśmy bardzo podekscytowani, mogąc to zrobić, ponieważ te pieski zasługują na to wszystko i doszliśmy do wniosku, że coś uprzyjemni ich dzień !! ”

Reklama

Na przesłanych zdjęciach możesz zobaczyć szczęśliwe psiaki jedzące puppuccino, machające ogonami jak szalone i jak wylizują kubki do czysta.
Niektóre karmiono poza pomieszczeniami, podczas gdy inne pozostawiano w środku. Wszystkie były bardzo szczęśliwe w tej chwili…

Wpis na Facebooku przyciągnął uwagę wszystkich, gromadząc ponad 24 000 reakcji, ponad 50 000 udostępnień i prawie 10 000 komentarzy.

Zdjęcia: Blaise Landry

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Sprytny uciekinier.

Sprytna ośmiornica nowozelandzka o nazwie Inky, wymknęła się ze swojego zbiornika z Narodowego Akwarium w [...]

Dodaj komentarz

Reklama