50 najlepszych zdjęć „dziadków” zwierząt domowych. Niesamowita galeria!

Przedstawiamy 50 najlepszych zdjęć do konkursu #GrandPawrentsChallenge na Facebooku. To fotki, które przedstawiają rodziców właścicieli zwierząt. Większość z nich jest rozczulająca, a „dziadkowie” traktują czworonogi niczym swoje ludzkie wnuczęta. Wkrótce termin ten stał się wirusowy w Internecie, wywołując w ten sposób tak zwane „wyzwanie grandpawrents”.

Grand parents to po angielsku: dziadkowie, a paw to po angielsku: łapa. Z połączenia tych słów powstała nazwa tego wyzwania.

Słodkie zdjęcia połączenia starszego i młodszego pokolenia są oznaczone hashtagiem #grandpawrentschallenge. Pupile dokazują, a dziadkowie im na to pozwalają. Podobnie jest z posiadaniem dzieci. Rodzice są surowi, a to babcia i dziadek rozpieszczają maluchy. W tym wypadku „dzieci” mają cztery łapy i ogon.

Zebraliśmy najlepsze zdjęcia z Facebook’a, które były oznaczone hashtagiem #grandpawrentschallenge. Zobacz, jakie są rozczulające. Może zainspirują Ciebie i Twoją rodzinę, żeby wziąć udział w wyzwaniu.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama