Wesprzyj zbiórkę i pomóż futrzakom z „Psiego Pola”!

Ostatnie miesiące dla nikogo nie należały do łatwych. Obecnie wyczekujemy w niepewności nadejścia upragnionej normalności. Nie inaczej sytuacja wygląda w schroniskach, do których w tym roku trafiło bardzo dużo zwierzaków w potrzebie. Jako zespół zwracamy się do Was z gorącą prośbą o pomoc organizacjom, które robią co mogą, aby ich podopiecznym żyło się lepiej.

Działania charytatywne przez obecną sytuację zostały znacząco ograniczone. Wstrzymane zbiórki w szkołach i podczas różnorakich wydarzeń skutkują coraz głośniejszym wołaniem o pomoc tych, którzy są zależni w głównej mierze od nas.

„Każdy gest jest bezcenny. Ratując jednego psiaka nie zmienisz całego świata, ale zmienisz cały świat tego właśnie psa. Dziękuję Wam i wierzę, że razem uda nam się zrobić coś dobrego.” oświadczyła organizatorka zbiórki na rzecz schroniska „Psie Pole”.

Z całego serca życzymy każdemu schronisku, które o pomoc poprosi, aby taką dostało. Zachęcamy Was do wsparcia „Psiego Pola” i czynienia dobra, które jest tym co w świecie najpiękniejsze!

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama