Najsłodsze zdjęcie małego słonia, jakie zobaczysz w swoim życiu! Mały próbuje się schować!

Małe słoniątko, które zostało przyłapane na jedzeniu trzciny cukrowej, próbuje ukryć się za słupem. To jest tak słodkie, że postanowiliśmy poświęcić temu zdjęciu cały post.

Nie tylko my chcemy wyróżnić to amatorskie zdjęcie. Trafiło ono na strony gazet na całym świecie. Zostało zrobione w Tajlandii, w Chiang Mai, gdzie na wolności żyje około 2000 słoni.

Słonik zajadał się trzciną cukrową i w niej buszował. Miejscowi ludzi, chcieli go stamtąd przepędzić. Maluch wpadł na genialny pomysł, aby się schować i zatrzymał się przy słupie. Następnie schował za nim fragment swojego ciała i nie ruszał się. Myślał, że jest niewidoczny.

To niesamowicie słodkie i rozbroiło nie tylko rolników, ale rozmiesza ludzi na całym świecie. Słoniątko stojące za wąskim słupem, nie zdawało sobie sprawy z tego, jak to wygląda z drugiem strony.

Zabawne zdjęcie zostało po raz pierwszy udostępnione na Facebooku 16 listopada i od tego czasu opanowało Internet. W początkowych dniach 3000 osób polubiło post, a 1000 udostępniło. Teraz zdjęcie wirusowo opanowało cały Internet.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama