Kot grający na pianinie! Zobacz wideo, które każdemu poprawi humor!

Przedstawiam siedmioletniego Winslowa, kota z Filadelfii, który został nauczony funkcjonalnej gry na pianinie.

Winslow był hałaśliwym i ciekawskim kociakiem, z kolei Kate Nyx, właścicielka zwierzaka, wspaniałym pedagogiem i muzykiem. Kot interesował się pianinem, zwłaszcza wtedy kiedy jego Pani grała. “Winslow dociekliwie spoglądał na klawisze i próbował dowiedzieć się skąd dochodzą dźwięki” zaznaczyła Nyx.

Para odnalazła porozumienie, kiedy Kate spożytkowała naturalną  kocią ciekawość i nauczyła pupila grać na instrumencie w taki sposób, by było to użyteczne zarówno dla niego, jak i dla niej.

Winslow dzięki przyswojonej wiedzy i doskonale opanowanej umiejętności, zamiast głośnego miauczenia informuje swoich opiekunów o tym, że jest głodny, albo gdy chce aby ktoś wymienił żwirek w jego kuwecie,  uderzaniem w klawisze pianina.

“Winslow był gburowatym kociakiem, a zamienił się w prawdziwego dżentelmena. Granie to jego sposób komunikacji i metoda na wyrażenie siebie” podkreślała Kate.

Czy ktoś z was chciałby mieć takiego wirtuoza w domu? 🙂

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama