Wspólne łóżko dla kota i człowieka. Zobacz ten innowacyjny projekt

Każdy, kto posiada kota, wie, że te stworzenia są bardzo wybredne. Często wybierają spanie w kartonowym pudełku zamiast w drogim posłaniu, które dopiero co kupiliśmy. Jest to bardzo irytujące. Rozwiązania tego problemu podjęli się projektanci, znani jako Catlife (kocie życie). Postanowili stworzyć legowisko zarówno dla kotów, jak i ich właścicieli.

Firma przygotowała łóżko, które będzie nie tylko wygodne dla ludzi, ale także będzie stanowić bezpieczną przestrzeń dla Twojego kota.

Łóżko na pierwszy rzut oka wygląda zupełnie normalnie. Jednak pod spodem kryje się sekret: znajduje się tam labirynt zaprojektowany jako miejsce do zabawy lub snu dla naszych futrzastych stworzeń.

Na swoim Instagramie projektanci piszą: „Korzystając z tego łóżka nasi koci klienci mogą czuć się bezpiecznie na swoim terytorium. Nie muszą nigdzie uciekać, szukając bezpiecznego miejsca do ukrycia się. Pod tym łóżkiem znajdą ciche miejsce, pełne spokoju i bezpieczeństwa. Samo łóżko nadal ma taką samą funkcjonalność dla właściciela. Właściciel odpocznie i wyśpi się jak zwykle, ale również zapewni swojemu kotu wyjątkową kryjówkę”.

„Dzięki przejściom i legowiskom znajdującym się pod konstrukcją łóżka, w których nasi klienci mogą spać, odpoczywać i chować się, koty czują się bezpiecznie”. Część dla ludzi jest wyposażona w materac, dwie szafki nocne i kilka innych dekoracji. Jego cena to około 600 dolarów.

Takie łóżko może być dokładnie tym, czego potrzebujesz, jeśli masz kota skłonnego do niepokoju lub ucieczki. Dla każdego zwierzaka bardzo ważne jest bezpieczne miejsce do ukrycia się. Wszystkie koty potrzebują przestrzeni tylko dla siebie.

Firma specjalizuje się w projektowaniu tego typu rozwiązań. „Catlife narodziło się w 2013 roku w celu stworzenia odpowiednich przestrzeni, które spełniają wrodzone potrzeby kotów. Dziś mamy solidną markę z wieloma produktami. Catlife to miłość do kotów”.

Zdjęcia: catlife

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama