30 zachwycających fotomontaży zwierząt początkującej artystki

Julien Tabet wykonała trzecią serię fotomontaży dzikich i domowych zwierząt, które możesz zobaczyć pod tym artykułem. Są tak piękne, że musieliśmy je pokazać szerszej publiczności. Sądzimy nawet, że narodziła się nowa gwiazda, której sztuka osiągnie wielki sukces!

Artystka ma bardzo bujną wyobraźnię i poniższe prace opisuje w ten sposób: „Oto, co wyobrażam sobie, że zwierzęta robią, gdy nie patrzymy”. Od trzech lat tworzy swoje dzieła i publikuje je na Instagramie dokładnie od października 2017 roku.

Sztuka, jaką wykonuje nazywa się fotografia-manipulacja. Są to zdjęcia obrobione w ulubionym programie Juliet, czyli Photoshopie.

Jednym z pierwszych fotomontaży, który osiągnął ogromną ilość wyświetleń i stał się wirusowy był kot, widoczny na głównym zdjęciu tego artykułu. Kociak pod dywanem z wody spowodował, że artystka zyskała wielu fanów, którzy prosili o wykonanie kolejnych prac w Photoshopie.

Juliet jest fanką takich artystów jak Magritte czy Dali. Kocha ich surrealizm i nim się inspiruje.

Zobacz arcydzieła z ostatniej serii fotomontaży:

Źródło: https://www.instagram.com/julien.tabet/

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama