111 niesamowitych przemian kotów PRZED i PO ADOPCJI. Zobacz na zdjęciach, jak się zmieniły, kiedy znalazły nowy, ciepły dom

Kiedy człowiek adoptuje wymarzone zwierzę, dba o nie jak o najcenniejszy skarb. Oczywistą sprawą jest, że zaniedbane stworzenie pod opieką nowego właściciela zmieni się wizualnie. Poniżej możesz zobaczyć 111 zdjęć kotów, które z „brzydkiego kaczątka” zmieniły się w „łabędzia” po adopcji.

Badania na temat bezdomności zwierząt, które wykonano w Wielkiej Brytanii podają, że rokrocznie do schronisk w całym kraju trafia około 3,2 miliona kotów. Tylko około 1,6 miliona, czyli połowa z nich jest adoptowanych.

Ta statystyka przeraża, dlatego tak ważne jest, aby popularyzować adopcję.

Jednym z miejsc, które przyczynia się do tego jest grupa BeforeNAfterAdoption, na portalu subreddit. Właściciele dzielą się tam swoimi historiami, często udostępniając zdjęcia nowych członków rodziny.

Zdjęcia zrobione przed i po adopcji podkreślają niesamowitą różnicę, jak zwierzęta się zmieniły dzięki kochającemu nowemu domowi.

Zobacz 111 zdjęć, które pokazują te niezwykłe przemiany.

Zdjęcia: BeforeNAfterAdoption

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama