Słodkie szczeniaki seter irlandzki

Słodkie szczeniaki – zakochasz się w nich od pierwszego wejrzenia

Szczeniaki są absolutnie urocze i trudno oderwać od nich wzrok – myślę, że każdy się z tym zgodzi. Trudno jednak zaprzeczyć, że istnieją rasy psów, których szczenięta są wyjątkowo śliczne i słodkie. Jakie to rasy? 

Słodkie szczeniaki – zdjęcia 

Słodkie szczeniaki potrafią poprawić humor nawet po najgorszym dniu. W końcu trudno się smucić patrząc na taką dozę słodkości! Naszą listę zaczniemy od pudla, którego szczeniaczki wyglądają niczym małe baranki i trudno oderwać od nich wzrok: 

Pudel 

Pudla znamy wszyscy. Ten uroczy psiak do towarzystwa jest uwielbiany na całym świecie. Jest wspaniałym towarzyszem całej rodziny, a jego wspaniałe cechy charakteru sprawiają, że posiadanie psa tej rasy jest czystą radością. Nie wspominając o tym, jak niesamowicie słodkie są szczeniaki tej rasy! Spójrzcie tylko na te małe, puchate kuleczki! 

Biały owczarek szwajcarski 

Jest to rasa psiaka, która nie jest bardzo popularna w Polsce, a szkoda! Szczeniaczki tej rasy (zresztą dorosłe psy również) są nie tylko inteligentne, ale również prześliczne! Ich piękna, biała sierść cudownie kontrastuje z czarnymi, dużymi oczkami i sprytnym noskiem. 

Pomeranian 

Pomeranian jest równie uroczy kiedy jest szczeniaczkiem, jak i wtedy, gdy już podrośnie. Tylko spójrzcie! Ta puchata mała kuleczka sprawia, że można się rozpłynąć! 

Reklama

Maltańczyk 

Maltańczyki są obecnie jednymi z najbardziej popularnych europejskich ras. Ich pozycja nie słabnie od kilku lat. Trudno się dziwić, są niesamowicie urocze i słodkie. Tylko spójrzcie na ich małe, bystre, czarne oczka i jedwabiste, białe futerko! 

Bichon Frise 

Bichon frise jest niczym połączenie pudla z maltańczykiem – jego sierść jest piękna i falowana, a jej kolor jest śnieżnobiały. W dotyku jest jedwabista i delikatna. Szczeniaczki tej rasy są absolutnie urocze i trudno się w nich nie zakochać! Bichon frise ma bardzo przyjazny charakter i świetnie nada się na psa dla całej rodziny. 

Reklama

Owczarek australijski 

Owczarki australijskie są niezwykle inteligentne. Ich umaszczenie jest naprawdę niezwykłe, najczęściej występuje w wersji błękitno – marmurkowej i czekoladowo – marmurkowej. Są małymi łobuzami, którym nie sposób nie wybaczyć. 

Alaskan Malamut 

Mimo tego, że Alaskany wyrastają na dostojne i poważne psiaki, szczeniaczki tej rasy są absolutnie rozbrajające. Puchate, pulchne i przesłodkie. Szczeniaczki przypominają wręcz niedźwiadka. Kiedy dorosną, są dość dużymi psami i wymagają dużej ilości ruchu. 

Setek irlandzki 

Setery były i nadal bardzo często występują w kalendarzach ściennych przedstawiających szczeniaczki. I trudno się dziwić, w końcu są to niezwykle urokliwe psiaki, których trudno nie kochać. Są bardzo inteligentne i wspaniałe dla całej rodziny, trzeba jedynie zwrócić uwagę na ich długie uszy, które mają tendencję do infekcji. 

Sznaucer 

Sznaucery są małymi uparciuchami, których trudno nie kochać. Tylko spójrzcie! Czy można złościć się na takiego małego łobuza? Z tego słodziaka wyrasta bardzo inteligenty i pewny siebie psiak, który jest doskonałym stróżem i towarzyszem całej rodziny. 

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Maja Magiera

Opiekunka 3 wspaniałych kotek i jednego kochanego pudelka miniaturki. Przyszła behawiorystka, a obecnie studentka ostatnich lat psychologii. Ma nadzieję stworzyć kiedyś dom tymczasowy i uratować od bezdomności, i samotności tyle zwierząt, ile tylko będzie w stanie.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama