Obroża dla psa z nadajnikiem — czyli co kupić, kiedy planujesz mieć w domu zwierzę?

Decyzja o powitaniu w domu nowego, czworonożnego członka rodziny zawsze powinna być podjęta  w pełni świadomy i racjonalny sposób — po przeanalizowaniu wszystkich „za” i „przeciw”. Opieka nad zwierzakiem nie jest bowiem związana tylko z dobrą zabawą — jest to odpowiedzialność często na wiele lat. Jeśli jednak jesteśmy już całkowicie zdecydowani, warto dobrze przygotować się na powitanie nowego domownika. Obroża, miski, legowisko, lokalizator GPS dla psa LocoDog, czy odpowiedniej długości smycz to podstawowe to podstawowe akcesoria, których nie powinno zabraknąć w kompletowanej wyprawce. 

Nie chcesz, aby Twój pies uciekł, prawda?

Traktując zwierzaka jako pełnoprawnego członka naszej rodziny, dbamy o jego bezpieczeństwo i staramy się, aby niczego mu nie brakowało. Kiedy jest taka potrzeba zabieramy go do weterynarza i troszczymy się o jego zdrowie i samopoczucie. Chcemy, aby każdy spacer kończył się wspólnym i szczęśliwym powrotem do domu. Nigdy jednak nie wiadomo, czy wystraszone nagle zwierzę nie ucieknie, lub nie oddali się w poszukiwaniu własnych przygód. Jak najbardziej racjonalne wydaje się więc zabezpieczenie naszego czworonoga na taką sytuację. Tu z pomocą przychodzi obroża dla psa z nadajnikiem GPS LocoDog oraz dedykowana aplikacja BezpiecznaRodzina.

Dlaczego warto, by Twój pies nosił obrożę z nadajnikiem GPS?

Lokalizator GPS dla psa LocoDog i działająca z nim aplikacja tworzą jedyną w swoim rodzaju usługę, dzięki której wszystkie najważniejsze informacje dotyczące aktualnego i historycznego miejsca pobytu swojego zwierzaka widzisz w swoim telefonie. Jeśli Twój pupil ucieknie, nie musisz nerwowo zastanawiać się, w którą stronę powinieneś iść, by go odnaleźć — wystarczy, że spojrzysz w aplikację, a ta wskaże Ci najszybszą drogę do Twojej zguby. Co więcej, ustawiasz strefy bezpieczeństwa, o opuszczeniu i o powrocie, do których jesteś na bieżąco informowany, a jeśli obca osoba znajdzie Twoją zgubę i naciśnie guzik SOS znajdujący się na lokalizatorze, na Twój telefon natychmiast zostanie wysłane powiadomienie z informacją, gdzie znajduje się pies. 

Wyprawka dla czworonoga, czyli co oprócz obroży z nadajnikiem GPS kupić dla psa?

Lokalizator GPS dla psa to urządzenie chroniące naszego pupila przed zaginięciem i dbające o jego bezpieczeństwo. Jeśli jednak mamy powitać w domu zwierzaka, niezbędne jest skompletowanie jeszcze kilku innych rzeczy:

  • Szelki — są takie miejsca, w których pies musi chodzić przy właścicielu. Szelki są dla zwierzaka dużo wygodniejsze niż smycz, warto mieć je zawsze przy sobie. 
  • Miski — jedna na świeżą wodę, druga na jedzenie.
  • Zabawki — zadbaj o to, aby pies miał kilka swoich gryzaków.
  • Legowisko — miękkie i wygodne, najlepiej ustawić je na początku w miejscu, gdzie pies będzie miał spokój.

I najważniejsze — pamiętaj, że każde zwierzę potrzebuje czasu na aklimatyzację i oswojenie się z nowym miejscem i jego domownikami. Wykaż się cierpliwością, a z pewnością Twój pies odwdzięczy Ci się szczerą i prawdziwą przyjaźnią na długie lata.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Redakcja

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Jak zrobić drapak dla kota?

Właściciele kotów często bardzo rozpieszczają swoje zwierzątka, dając im różnorodne zabawki. Jedną z chętniej wybieranych [...]

Dodaj komentarz

Reklama