Dolina Noteci – kiedy chcesz, by Twój zwierzak jadł zdrowo

Zdrowe odżywianie to podstawa prawidłowego rozwoju Twojego pupila. Kiedy nie wiesz, jaką karmę wybrać dla psa lub kota, dobrym rozwiązaniem będzie Dolina Noteci. To polska firma, która okrzyknięta została jednym z najnowocześniejszych na terenie Europy zakładem produkującym karmy dla zwierząt.

Dolina Noteci – idealny pokarm dla zwierząt

Dolina Noteci stawia na wysoką jakość karmy. Jej celem jest promowanie zdrowego sposobu odżywiania kotów i psów. Zapewnia szeroki wybór karm idealnie dopasowanych do wymogów żywieniowych tych pupili, które znaleźć można na stronie https://fera.pl/dolina-noteci.html. Wśród marek Doliny Noteci znajdują się m.in.: Dolina Noteci Premium, Dolina Noteci BASF (Biologically Appropriate Safety Food), Dolina Noteci Cuisine, Dolina Noteci Superfood, Piper Animals, Natural Taste.

Dolina Noteci oferuje karmy dla zwierząt na różnym etapie życia. Produkuje żywność dla kotów i psów zmagających się z różnymi dolegliwościami. W jej ofercie jest karma bezzbożowa, w wersji light, monobiałkowa, dla alergików, półwilgotna, mokra i sucha. Co więcej, są one w niezwykle bogatej gamie smakowej. Wybór jest naprawdę duży! Z pewnością znajdziesz wśród karm Doliny Noteci taką, która przypadnie do gustu Twojemu zwierzęciu.

Dolina Noteci – karmy odpowiednio zbilansowane

Oferowane przez Dolinę Noteci karmy są odpowiednio zbilansowane. Zadbał o to zespół ekspertów w żywieniu zwierząt, który zajmował się komponowaniem ich składu. Dolina Noteci dostarcza wszystkich składników odżywczych, witamin i minerałów, które są niezbędne w codziennym żywieniu. Za sprawą precyzyjnego doboru surowców i ostrożnej metody obróbki wykazują wysoki współczynnik strawności składników odżywczych.

Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do wyboru tej karmy dla swojego podopiecznego, od kilku lat firma oferuje możliwość przyjrzenia się procesowi jej produkcji. Idea drzwi otwartych dla klientów zrodziła się w 2016 roku. Klienci utwierdzają się dzięki temu w przekonaniu, że do misek ich podopiecznych trafia tylko to, co najlepsze.

Dolina Noteci – co znajdzie się w składzie karmy?

Mając na uwadze dobro swoich milusińskich, dbamy o podawanie im możliwie jak najmniej sztucznego żywienia. Skład karm produkowanych przez Dolinę Noteci jest krótki i prosty. Surowce pozyskiwane są od sprawdzonych i renomowanych dostawców, którzy figurują na „Liście kwalifikowanych dostawców dla Zakładu Produkcji Karmy dla Zwierząt Dolina Noteci”. Należy zaznaczyć, że duża część mięsnych surowców spełnia wymagania jakościowe tych przeznaczonych do spożycia przez ludzi. Dolina Noteci to źródło białka o wysokiej jakości biologicznej, które charakteryzuje się zawartością niezbędnych aminokwasów egzogennych. O jakości karmy świadczy korzystanie ze świeżych surowców roślinnych pochodzących od lokalnych dostawców. Na uwagę zasługuje fakt, iż są one wolne od GMO. W karmach tej firmy nie znajdzie się konserwantów ani sztucznych barwników. Smak uzupełniają za to zdrowe oleje i zioła. Takie żywienie z pewnością wpłynie pozytywnie na zdrowie, samopoczucie, witalność i wygląd zwierząt.

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Artykuł partnera

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama