Nowy dom dla poszkodowanych słoni z Tajlandii!

Chcę się dziś z Wami podzielić bardzo dobrą wiadomością, otóż dwa słonie, które od lat ciężko pracowały w zoo, które oferowało im bardzo złe warunki do życia, trafiły do wspaniałego sanktuarium w samym sercu dzikiej dżungli!

Po ogromnych przejściach Fundacja Save Elephant zgromadziła środki, aby umieścić słonicę Tang Mo oraz znacznie młodszego od niej San Mueang’a w miejscu gdzie oba zwierzaki poczują się lepiej, bo właśnie jak w domu 🙂

Oczywiście jak zawsze największe wsparcie płynęło ze strony użytkowników portali społecznościowych, którzy bardzo mocno spopularyzowali zbiórkę zorganizowaną przez Fundację. To właśnie dzięki tej mobilizacji i chęci niesienia pomocy, Tang Mo i San Mueang mogą spędzić swoje życie w dogodnych warunkach i co najważniejsze w całkowitym spokoju.

Informacja o udanym przeniesieniu to jedna z niewielu, która dała nadzieję na lepszy czas i przyszłość. Jeśli tylko chcecie wesprzeć obiekt w, którym żyją te urocze słonie zachęcam was do wpłacaniu datków na stronie Elephant Nature Park.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama