Szpic na diecie wpada w szał! Filmik w rekordowym czasie osiągnął już 19 milionów wyświetleń!

Szpic na diecie wpada w szał! Filmik w rekordowym czasie osiągnął już 19 milionów wyświetleń!

Ten filmik pojawiał się dosłownie wszędzie w ostatnich dniach. Każdy, kto śledzi jakąś psią stronkę lub grupę na facebook’u, musiał go widzieć. Jest króciutki, zobacz go w linku na końcu tego artykułu. W filmiku widzimy jak właścicielka młodego pieska, nabiera dwa ziarna suchej karmy, po to, żeby wrzucić mu cokolwiek do miseczki. Nie wiedziała jak będzie reakcja psiaka, więc postanowiła wziąć telefon i nakręcić moment, kiedy poda mu to „danie”. Mina i reakcja psiaka było nieocenione. Pomeranian wyszczerzył kiełki i w złości wydał dźwięki, jakby był wściekły na właścicielkę.

Pod filmem i pod wszystkimi postami, gdzie go udostępniono, pojawiły się różnorakie komentarze. Nie zabrakło hejtów, które potępiały właścicielkę za to, że wrzuciła pieskowi aż tak mało jedzenia i popierali pieska w jego reakcji. Część twierdziła, że pies nigdy nie powinien się tak zachować w stosunku do swojego przewodnika. Większość komentarzy jednak była żartobliwa i porównywała zachowanie szpica do kobiety, która jest na diecie.

Prawda jest taka, że kobieta z filmiku to Janeiza mieszkająca w Tajlandii z całą rodzinką Pomeranianów. Szczeniak, którego widzimy na wideo, powinien być na diecie i właścicielka postanowiła, że jeden posiłek to będzie dosłownie kilka ziarenek karmy. Nieoczekiwanie jej piesek wpadł w szał, który udało jej się uwiecznić. Filmik wrzuciła na TikTok’a, a stamtąd zachwyceni użytkownicy zaczęli go udostępniać na wszystkich dostępnych grupach i portalach. W tym momencie ma ponad 19 milionów wyświetleń na całym świecie.

Jak przestawić psa na dietę?

Jeśli Twój pies ma nadwagę, koniecznie zmianę jego diety i zrzucanie zbędnych kilogramów zaplanuj z weterynarzem. Być może zaproponuje on inną karmę lub ruchu, która będzie odpowiadać danemu zwierzęciu. Pożywienie należy ograniczać stopniowo, jeśli porcje mają być mniejsze to również, zmniejszamy je powoli. Nagłe ograniczenie pożywienia, zwłaszcza gdy w domu są inne psy, nie jest dobrym pomysłem.

Link filmiku: https://www.air.tv/watch?v=NOglaTGsTQunml4gLBQhQQ

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama