Fretki zastąpiły dinozaury w Parku Jurajskim. Te zdjęcia są niesamowite!

Ktoś zastąpił dinozaury w Parku Jurajskim fretkami i na pewno nie spodziewał się, że ludzie oszaleją na ich punkcie! Zdjęcia stały się wirusowe po udostępnieniu ich w jednej z grup na Facebooku.

Kilka zdjęć zostało udostępnionych w grupie o nazwie „Rzeczy, które nie są estetyczne”. Twórca grupy mówi, że dzielą się tam „zawiłą mieszanką nieestetycznych i przygnębiających obrazów”, które najwyraźniej mają ogromny urok, ponieważ ponad 3 mln fanów śledzi stronę. Osoba, która wykonała zdjęcia, nie jest artystą, ani gwiazdą Instagrama. Przerobiła zdjęcia dla śmiechu. Kto by się spodziewał, że zrobią taką furorę!

Zdjęcia z fretkami dodanymi w Photoshopie szybko rozprzestrzeniły w całym Internecie, na wszystkich innym platformach społecznościowych. To nie pierwszy raz, kiedy Jurassic Park został wzbogacony o nowe postacie. Jest mnóstwo przeróbek m.in. ze słodkimi kociakami, nazwany Purrassic Park. Ta przeróbka także była bardzo popularna, ale to fretki zawojowały Internet.

Ponad 50 tysięcy osób polubiło oryginalny post udostępniony w Facebookowej grupie „Rzeczy, które nie są estetyczne”, nie wspominając o tysiącach innych użytkowników, którzy ponownie udostępnili zdjęcia na innych platformach społecznościowych.

W sekcji komentarzy w oryginalnym poście ludzie udostępnili różne zdjęcia swoich fretek. Jedne z nich są urocze, a inne naśladują kolegów ze zdjęcia ;). Właściciele fretek udzielają się pod postem i opisują zachowania swoich pupili oraz dodają śmieszne informacje na ich temat. Ktoś zauważył, że „Gdyby fretki były tak duże, byłyby gorsze od dinozaurów”. „Moje śmierdzące aniołki to aprobują” – skomentował ktoś. „Mój futrzak poluje głównie na skarpetki i bose stopy…” ktoś udostępnił zdjęcie swojej uroczej fretki, opisując jej sposoby polowania.

Najlepszy z komentarzy to: „Nie wiem, kto to zrobił, ale nie śmiałem się tak bardzo już od dłuższego czasu”. O to chodziło!

Zdjęcia: Things that are not aesthetic

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama