Kotek, który stracił przednie łapy, chodzi na tylnych jak człowiek

Kot ma na imię Rex i po utracie przednich łap, chodzi na tylnych. Pokochało go 117 tysięcy osób na TikTok’u.

Ta urocza kulka puchu prawdopodobnie mieszka w Kanadzie. W wyniku wypadku stracił przednie łapy i większość ogona. Na szczęście ma swoich ludzi, którzy go kochają. Jego przygody są dokumentowane na TikTok’u, gdzie właściciele Rexa pokazują jego codzienne zmagania, aby mógł się poruszać i wieść normalne kocie życie. Z ponad 117 tysiącami obserwujących na tej platformie, Rex jest na najlepszej drodze do sławy.

Właściciele kotka dzielą się historiami z życia puszystego koteczka zarówno na Instagramie, jak i TikToku. Wirusowe filmy pokazują Rexa stojącego jak człowiek, wpatrującego się w drzwi lub próbującego zejść po schodach — co nie jest najłatwiejszym zadaniem dla kota bez przednich łap.

Wielu fanów tego wyjątkowego koteczka zwracało uwagę, że kot poradziłby sobie o wiele lepiej, gdyby właściciele mieli w domu dywany. Odpowiedzieli, że nie mają ich z dość poważnego powodu, Rex bardzo lubi na nie sikać.

Kot przyzwyczaił się, do chodzenia wyłącznie za pomocą tylnych nóg. Młode zwierzęta mają duże zdolności adaptacyjne.

Ludzie zakochali się w Rexie i jego historii. „Jest taki wspaniały” – skomentował jeden z użytkowników TikTok’a. „Nie chcę dramatyzować, ale umarłabym za Rexa” – dodała inna kobieta. Najczęściej ludzie proszą właścicieli kota o przesłanie mu dobrej energii i buziaków od fanów, którzy nie mogą go głaskać w prawdziwym życiu.

Reklama

Ten cudowny kotek ma prawie 3 tysiące fanów na Instagramie i ponad 117 tysięcy fanów na TikTok’u. Jego filmy obejrzano ponad 2,7 miliona razy, więc możemy śmiało powiedzieć, że będziemy częściej widywać Rexa w Internecie.

Zdjęcia: rex2paws

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama