Pies z brwiami historia

Pies z brwiami – nie uwierzysz kogo przypomina

Pies z brwiami, potraficie sobie to wyobrazić? Wolontariusze schroniska, do którego trafił ten psiak, też nie potrafili, byli pewni, że jego brwi są domalowane! Okazało się, że jest zupełnie inaczej! 

Spis treści: ( kliknij aby przejść )

 1. Pies z brwiami – jak się nazywa? 

  Wszyscy kochamy swoich pupili, z wzajemnością. Każdy pies jest w końcu wyjątkowy, każdy ma unikalną osobowość i temperament, a także wyjątkowe umaszczenie. Wiele psiaków ma unikatowe znaki na futrze, które odróżniają je od wszystkich innych psów. Pies z brwiami został zauważony na rosyjskich ulicach, gdzie błąkał się bez celu i nie miał swojego opiekuna. Był wtedy zaledwie 10 – dniowym szczeniaczkiem. Wędrował i szukał wody i jedzenia, kiedy zauważyła go para, która zabrała go do schroniska. 

  Schronisko przygarnęło psiaka, a wolontariusze byli nim prawdziwie zadziwieni. Okazało się, że pies ma bardzo wyraźne brwi! Wszyscy byli przekonani, że ktoś musiał zrobić mu przykry żart i domalować mu brwi, więc zabrano się za porządną kąpiel. Wszyscy byli w szoku, kiedy okazało się, że brwi za nic nie chcą się zmyć! I faktycznie, brwi nie dawały się zmyć, ponieważ są znakiem szczególnym psiaka! Piesek został porządnie przebadany i okazało się, że jest to suczka. Podejrzewa się, że charakterystyczne brwi są po prostu odziedziczone po rodzicach psa. 

  Pies z brwiami – jak się nazywa? 

  Wolontariusza nazwali psa Frida, ponieważ kiedy zauważyli, że dzięki swoim brwiom bardzo przypomina meksykańską malarkę – Fridę Kahlo. Opublikowano również jego zdjęcia w internecie – internauci byli absolutnie zachwyceni i zadziwili podobieństwem suczki do Fridy. Kiedy zdjęcia rozprzestrzeniły się po internecie, zgłosiło się mnóstwo osób proponujących adopcję, ale praktycznie wszyscy w ostatniej chwili rezygnowali. Mimo wszystko ta historia ma szczęśliwe zakończenie – Frida została w końcu adoptowana przez Oksanę, która zmieniła imię Fridy na Betty i prowadzi profil psiaka na instagramie – ma ponad 6 tysięcy obserwujących. 

  Mimo wzlotów i upadków, Betty w końcu znalazła dom i jest bardzo zadbanym, szczęśliwym psiakiem. Dostrzegacie jej podobieństwo do Fridy Kahlo? 

  Reklama
  Autor zdjęcia: brovisvoi

  Zapisz się na newsletter!

  Autor: Maja Magiera

  Opiekunka 3 wspaniałych kotek i jednego kochanego pudelka miniaturki. Przyszła behawiorystka, a obecnie studentka ostatnich lat psychologii. Ma nadzieję stworzyć kiedyś dom tymczasowy i uratować od bezdomności, i samotności tyle zwierząt, ile tylko będzie w stanie.

  Reklama

  Podobne artykuły

  Reklama

  Czytaj dalej

  Dodaj komentarz

  Reklama