Gwiazda MTV z Warsaw Shore – Stifler wspiera fundację dla starszych psów „Staruszkowo”


Pani Krystyna Seemayer to szczera i odważna kobieta z ogromnym sercem do zwierząt. Pewnego dnia postanowiła zająć się starszymi, schorowanymi psami, które mają marną szansę na adopcję i założyła dla nich hospicjum. Nazwała je „Staruszkowo”. To miejsce, gdzie psy mogą spokojnie dożyć swoich dni. Niesamowita postawa Krystyny budzi szacunek i podziw. Można ją wspierać wysyłając dary dla psów lub wpłacając pieniądze na konto fundacji. Można również przekazać 1% podatku, właśnie na Staruszkowo.

Opiekunka starszych psów zapewnia, że mają u niej jak u pana Boga za piecem. Otrzymują godne posiłki i posłanie, leczenie, oraz najważniejsze, czyli miłość. 62-letnia kobieta przyznaje, że sama jest schorowana, ale psy dodają jej energii. Jej potrzeba serca zostaje wypełniona, dzięki pomocy, jaką może dawać psiakom.

Staruszkowo odwiedził słynny celebryta Damian „Stifler” Zduńczyk z „Ekipy z Warszawy”, kontrowersyjnego programu nadawanego przez MTV. Dał się poznać widzom jako postać barwna i szalona, ale również pokazał, że kocha zwierzęta nad życie. W jednym z sezonów mogliśmy poznać jego psa Shermana. Widać było wspaniałą więź między nimi. Stifler mówi głośno o szacunku do zwierząt. Promuje adopcje i podkreśla, aby psów nie kupować, tylko brać ze schroniska. Sam obecnie posiada 4 adoptowane psy.

Kariera Damiana rozwija się dalej. Odkąd zobaczyliśmy go w telewizji, dba o formę i widać tego efekty. Zaczął interesować się walkami MMA i skierował się w stronę tego sportu. Ostatnia jego walka to pojedynek z Pawłem „Popkiem” Monster’em. Wynagrodzenie z tej walki Stifler przekazał potrzebującym psom. Na zdjęciach możemy zobaczyć celebrytę razem Panią Krystyną.

Warto brać przykład z Damiana. Jego szalony styl życia zupełnie nie przeszkadza mu w tym, aby być dobrym człowiekiem, który pomaga zwierzętom. Gwiazda zapowiada, że zawsze część pieniędzy przekazuje i dalej będzie przekazywać na pomoc zwierzętom. Można nie lubić programu, w którym występował, ale nie można nie lubić Damiana. Wystarczy spojrzeć na zdjęcia z jego wizyty w „Staruszkowie”.

Wspomóż Staruszkowo! 
Wyślij dary lub przyjedź z nimi: Krzewie Małe 27, 59-830 Olszyna. 
Dokonaj wpłaty na konto: Krystyna Seemayer, 03 1060 0076 0000 3130 0131 9410, w tytule przelewu wpisując: „Darowizna dla Staruszkowa”

Fanpage Staruszkowa: https://www.facebook.com/staruszkowo

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama