Zdjęcia tych nierozłącznych psiaków podbijają serca

Ogromna więź pomiędzy parą retrieverów udokumentowana na zdjęciach przez ich właścicielkę Jen. Te dwa psiaki, Kiko i Watson mieszkają w Spokane w stanie Washington. Poznały się w 2015 roku kiedy to Jennifer Medrano adoptowała Kiko. Jego starszy brat Watson od razu zaopiekował się nowym członkiem rodziny.

Jennifer jest zawodowym fotografem, dzięki czemu możemy śledzić perypetie tych kochanych psiaków na instagramie. Na zdjęciach widać silną więź pomiędzy psiakami. Szczególnie kiedy Watson przytula Kiko. Jak wyjaśnia Jen, nauczyła ona Watsona przytulania się by wzmocnić poczucie więzi ze swoim psem.

„Zna on wiele sztuczek, jednak przytulanie to jego ulubiony trik” – Mówi Jen. Po czym wyjaśnia że Watson lubi przytulanie tak bardzo że przytula się nawet bez polecenia.

Psiaki zawsze robią wszystko razem. „Sen, przytulanie, pływanie, jedzenie. Miłość jaką czują do siebie napawa mnie radością” – Mówi Jen.

Jenniefer poznała Watsona w styczniu 2015 roku, kiedy został jej przydzielony jako wsparcie emocjonalne. Kobieta cierpiała wtedy na zespołu stresu pourazowego i lęk społeczny. Moja więź z Watsonem i Kiko bardzo mi pomogły. Watson poznał Kiko, gdy miał około ośmiu miesięcy. Natychmiast stali się przyjaciółmi. Nie wymagało to ode mnie żadnego wysiłku, po prostu się polubili. Pojawienie się w moim życiu Watsona było wspaniałe, jednak pojawienie się Kiko uzupełniło naszą gromadkę i dodało jej niesamowitości. I chociaż nie mam kontaktu z poprzednimi właścicielami Kiko, jestem im wdzięczna że mogłam dać mu szanse na życie pełne miłości i przygód.”

Jen wyznaje, że Watson jest bardzo wybredny jeśli chodzi o kontakty z innymi psami. Jednak od pierwszego wejrzenia zaprzyjaźnił się z Kiko. Co ciekawe Watson jest jedynym psem którego Kiko toleruje. Kiko był na początku agresywnym pse, do tej pory nie pozwoli zbliżyć się do siebie innym psom.

Reklama

Pomimo życia pełnego przygód nie wszystko jest idealne. Kiko toczy walkę z rakiem. Jednak jak przyznaje Jen radzi sobie świetnie. Jen zdecydowała że jej rodzina pomoże Kiko przetrwać chorobę dzięki wzajemnej miłości.

Źródło: dailymail.co.uk

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Piotr Maciejowski

Programista, przedsiębiorca, bloger, fotograf i oczywiście miłośnik zwierząt ;)

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama