Zwierzęta hodowlane uratowane spod rzeźniczego noża.

Po kilku trudnych latach Freedom Farm Animal Rescue oficjalnie zyskało 43 akry ziemi w Cedarville w stanie New Jersey. Teren ten ma służyć jako stałe schronienie dla ponad 200 zwierząt uratowanych przed niechybną śmiercią w wyniku nadużyć i zaniedbań. Lokatorami mają być zwierzęta gospodarcze ocalone z rzeźni i aukcji hodowlanych.


Wiodąca organizacja zajmująca się dobrostanem zwierząt Peace 4 Animals pomogła w przeprowadzeniu przełomowego kroku dla sześcioletniej organizacji non-profit, którą założył Jamie Castano, szef kuchni, który stał się zwolennikiem zwierząt.


„Cieszymy się, że możemy być związani z tak pełną współczucia organizacją, która podziela nasze niezachwiane zaangażowanie w ochronę dobrostanu wszystkich zwierząt, jednocześnie promując zdrowy styl życia oparty na roślinach. Zwierzęta są naszymi przyjaciółmi, a nie jedzeniem! ”- powiedziała Katie Cleary, założycielka Peace 4 Animals.


Castano ogłosił teraz, że stodoła ratunkowa dla zwierząt nazwana na cześć Peace 4 Animals będzie dumnie górować nad pięknym nowym sanktuarium.

Założenie organizacji Freedom Farm Animal Rescue, , była oczywistą decyzją dla Castano po tym, jak po raz pierwszy zetknął się z okropnościami przemysłu mięsnego i mleczarskiego. Z biegiem lat, aż do teraz, stawało coraz trudniej było znaleźć stałą lokalizację dla uratowanych zwierząt.


Kampania Castano „Go Fund Me, Freedom Farm Animal Rescue” była pierwotnie oparta na dużej farmie w południowym New Jersey. Niestety z powodu niefortunnych okoliczności zostali zmuszeni do przeniesienia się. Następną posiadłość również musieli opuścić do 1 lutego 2018 r. Na szczęście, z pomocą wielu współczujących osób i hojnej dotacji z Peace 4 Animals, zwierzęta z Freedom Farm Animal Rescue mogą wreszcie być „wolne” i cieszyć się bezpieczeństwem życia w ich nowym stałym domu.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama