Suczka z bajki Disney’a „Zuzia i Hultaj. Zakochany kundel” istnieje naprawdę! (zdjęcia)

Winnie to suczka rasy Cocker Spaniel Angielski, która oczarowuje wszystkich naokoło. W mediach społecznościowych została okrzyknięta księżniczką, która wygląda, jak prawdziwa postać Disney’a. Kiedy spojrzymy na wyraz jej oczu to dostrzeżemy identyczny błysk jak u Zuzi z bajki „Zuzia i Hultaj. Zakochany kundel”.

To kultowa bajka, którą wypuścił Disney w 1955 roku. Jest wciąż aktualna i zachwyca dzieci i dorosłych z każdego pokolenia. Jej angielski tytuł to „Lady and the Tramp”. Opowiada o miłości pięknej rasowej suczki Zuzi i kundelka Hultaja. Obydwoje przeżywają przygody, które są piękne lub mrożące krew w żyłach. Najbardziej znaną sceną jest chwila, kiedy psy wspólnie jedzą spaghetti na tyłach restauracji. Właściciel knajpy przygrywa im na harmonii i wtedy psiaki zakochują się w sobie.

Urzekające, olbrzymie, orzechowe oczy Winnie, otoczone długimi, trzepoczącymi rzęsami, sprawiają, że naprawdę wygląda jak Lady (dama). Nic dziwnego, że jej niezwykły wygląd wzbudził podziw w mediach społecznościowych i jej zdjęcia stały się wirusowe.

Zdjęcie główne: Disney
Zdjęcia: winnie_thecocker

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama