Animowany lisek wpleciony w zdjęcia za pomocą Photoshopa. Czy to jeszcze rzeczywistość?

Człowiek, który kocha zwierzęta, a nie może mieć ich w domu, zaczyna kombinować. Ten artysta umieszcza cyfrowe futrzane zwierzęta w rzeczywistych sytuacjach, korzystając w programów graficznych. Ciężko odróżnić iluzję od rzeczywistości.

Yee Chong z Malezji przedstawił nam ty razem uroczego, cyfrowego liska. Zwierzątko wygląda jak żywe, zwłaszcza ze względu na okoliczności w jakich się znajduje. Jest przedstawiony w życiowych sytuacjach, w prawdziwym świecie.

Artysta wykonuje takie fotomontaże również z innymi fantastycznymi stworzeniami. Są wykonane bardzo realistycznie i patrząc na ilustracje ma się wrażenie, że wyskoczyły one z jakiejś bajki i wtargnęły do naszego świata.

Wcześniejsze prace Yee to były same zwierzęta. Teraz, gdy umieścił je w naszym, ludzkim świecie za pomocą Photoshopa, robią jeszcze większe wrażenie. Zobacz, jak wygląda świat Malezyjczyka i jego „domowego lisa”.

Więcej informacji: yeechong.daportfolio.com

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Tygrys z Tenessee na wolności!

W ubiegłą środę w pobliżu Knoxville położonego na wschodzie stanu Tennessee zauważono wolno przechadzającego się [...]

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama