Psiak wyprowadzany przez drona

Kreatywny sposób wyprowadzania psa podczas kwarantanny

Ludzie na całym świecie ograniczają kontakty z innymi, czy też izolują się w domach w obawie przed koronawirusem, dodatkowo rządy wprowadzają ograniczenia w poruszaniu się. W większości krajów można oczywiście wyjść na spacer z psem. Co jednak w sytuacji kiedy obowiązuje nasz 14 dniowa kwarantanna?

Najlepszym rozwiązaniem jest poproszenie o pomoc kogoś z rodziny. W końcu nasz psiak ma swoje potrzeby czy to fizjologiczne czy potrzebę ruchu. Jednak pewien internauta z Cypru opublikował swój dość zabawny i kreatywny sposób na wyprowadzanie psiaka. Vakis Demetriou opublikował filmik na którym widać jak psiak wesoło spaceruje niedaleko domu. A smycz zaczepiona jest do lecącego nad nim drona. 🙂 Właściciel sterował dronem z balkonu i miał psiaka cały czas na oku. Dlatego można założyć że chodziło bardziej o pokazanie idei kreatywnego podejścia do tematu kwarantanny.

I chociaż w większości miejsc wyprowadzanie psiaka jest dozwolone, warto podejść do tematu kreatywnie. W końcu musimy znaleźć równowagę między naszym bezpieczeństwem a szczęściem naszego psiaka!

Zapisz się na newsletter!

Autor: Piotr Maciejowski

Programista, przedsiębiorca, bloger, fotograf i oczywiście miłośnik zwierząt ;)

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama