Ratunek przybył w ostatniej chwili! Poznaj historię ocalonego psa.

Przypadki piszą czasami wspaniałe historie.
Na własnej skórze przekonała się dwójka surferów, Zach Regan i Matty Johnson, którzy wybrali się na wycieczkę na wybrzeże wyspy Vancouver.  Surferzy pewnego dnia wsiedli na łódź i to właśnie na niej chcieli dostać się w upatrzone miejsce. Mężczyźni podczas podróży zupełnie przypadkowo dostrzegli z oddali psa uwięzionego jaskini klifowej.

Surferzy udali się po zwierzaka, który jak się później okazało był w bardzo złym stanie- skrajnie wygłodzony i zziębnięty.

Misja ratunkowa nie należała do najłatwiejszych i opierała się głównie na pracy zespołowej, lecz to właśnie dzięki niej psiak bezpiecznie trafił na ich łódź. 

Mężczyźni przetransportowali zwierzę na suchy ląd i bez zbędnej zwłoki zabrali się za poszukiwanie jego właściciela. Pies odnalazł swoich opiekunów, którzy gdy tylko go zobaczyli nie mogli powstrzymać radości. 

“To cud , że Stella się odnalazła. Nasz psiak trzy miesiące temu zaginął bez śladu, a dzięki tym wspaniałym ludziom wrócił do nas” powiedziała ze łzami w oczach właścicielka psa.

Prawda, że wspaniale jest pomagać? 

Reklama

fot: Matty Johnson

Zapisz się na newsletter!

Reklama

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Żywa skamielina.

Dokładnie 82 lat temu odkryto pierwszą żywą latimerię. Rybę która jest przedstawicielką pradawnego gatunku zwierzęcia. [...]

Dodaj komentarz

Reklama