Bezdomny uratował zwierzęta z płonącego schroniska! (galeria zdjęć)

Mężczyzna nie zastanawiał się ani chwili. Wpadł do płonącego schroniska dla zwierząt i wynosił zwierzęta, które tam były. Uratował wszystkie czyli 6 psów i 10 kotów.

Bezdomny Keith Walker ma obecnie 53 lata. Właścicielka schroniska W-Underdogs w Atlancie w stanie Georgia zna go od lat. Podobno od 13 roku życia mężczyzna żyje na ulicy. Posiada psa rasy pitbull o imieniu Bravo. Za zgodą założycielki przytuliska Gracie Hamlin, może on zostawiać psa w schronisku i pies w zasadzie tam mieszka.

Tego dnia, kiedy wybuchł pożar, Walker był w drodze po Bravo i miał zabrać go na spacer. Wtedy zobaczył ogień. Bezdomny z narażeniem życia ratował tych, którzy znajdują się w podobnej sytuacji jak on. Powiedział, że to było dla niego naturalne.

„Byłem zdenerwowany jak diabli, nie zamierzam kłamać” – powiedział Walker dla CNN. „Naprawdę bałam się wejść tam z całym tym dymem. Ale Bóg umieścił mnie tam, abym ocalił te zwierzęta ”.

„Jeśli kochasz psa, możesz kochać każdego na świecie. Mój pies jest moim najlepszym przyjacielem i bez niego nie byłoby mnie tutaj, więc wiedziałem, że muszę ratować wszystkie inne psy ”.

Gracie Hamlin, założycielka W-Underdogs, powiedziała, że ​​Keith jest jej aniołem stróżem. „Nawet strażacy nie chcieli zajmować się psami. Wezwali kontrolę nad zwierzętami, ale Keith był już w budynku i wyciągał koty i psy, aż wszystkie były bezpieczne ”.

Reklama

Kredyty obrazkowe: w-underdogs

Zapisz się na newsletter!

Reklama

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama