Małgorzata Rozenek-Majdan zaprojektowała czapki z buldogami. Cena jest kontrowersyjna!

Perfekcyjna Pani Domu wraz z firmą Moliera2 wydała kolekcję czapek z daszkiem. Czapki są w dwóch wersjach kolorystycznych: blado-różowa i szara. Różowa jest bardzo kobieca i przypadnie do gustu kobietom i dziewczynkom. Szara jest uniwersalna i będzie pasować zarówno do mężczyzn, jak i kobiet. Na zdjęciach reklamowych pojawia się wraz z mężem Radosławem Majdanem i psem.

Grafika, która znajduje się na czapkach, została zainspirowana jednym z psów pary – buldogiem. Psem, który znalazł się na czapce jest pies celebrytów – George. Posiadają, aż trzy takie pieski, które niejednokrotnie mogliśmy widzieć w publikacjach i na portalach plotkarskich. Obie gwiazdy kochają psy. Traktują je jak pełnoprawnych członków rodziny i jeżdżą razem na wakacje.

Małgorzata Rozenek-Majdan niedawno urodziła synka Henryka i jest o niej z tego powodu głośno w mediach. Dodatkowo jest teraz emitowany program, w którym jest prowadzącą – „Projekt Lady”. To daje szanse na wysoką sprzedaż czapek z buldogiem.

Kontrowersyjna cena gadżetu poróżniła fanów Małgorzaty. Koszt czapki to aż 399 zł! Z jednej strony to bardzo wysoka kwota jak na zwykłą bejsbolówkę, a z drugiej strony to czapka kolekcjonerska, z której część kwoty ze sprzedaży będzie wspomagać fundacje pomagające zwierzętom.

Gwiazda w swoim poście na Instagramie oznacza dwie organizacje: @fundacjasosbokserom i @zaloga_bulldoga. Chwali je za dotychczasowe działania i cieszy się, że będzie mogła pomóc. Jest to szczytny cel zbiórki, jednak nie wiemy dokładnie, jaka kwota z produktu będzie przekazana fundacjom. Rozenek mówi o tym, że kocha zwierzęta i każda inicjatywa, by im pomóc jest dobra. Czy jednak cena nie odstraszy odbiorców?

W Internecie pojawiają się komentarze, że lepiej wpłacić na fundacje całą kwotę niż płacić firmie za produkcję czapek. Małgorzata zachęca, aby zrobić i to, i to. Czy cena za taką designerską czapkę jest adekwatna? Każdy musi sobie odpowiedzieć sam. Na pewno cały szum wokół jej ceny, rozreklamował obie fundacje i za to dziękujemy Małgorzacie Rozenek-Majdan.

Zdjęcie: https://www.instagram.com/m_rozenek/

Reklama

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama