Zobacz 45 zdjęć zatytułowanych „Mój dom, nie mój kot”. Jest ciekawie…

Wszystkie 45 zdjęć, jakie zobaczysz poniżej pochodzą z grupy na Facebook’u „Mój dom, nie mój kot”. To ciekawe doświadczenie, kiedy jesteś u siebie i przychodzi zwierzak, który nie zdaje sobie sprawy, że wkroczył na cudzy teren. A może właśnie doskonale o tym wie? W końcu to kot.

Grupa „Mój dom, nie mój kot” na Facebooku to idealne miejsce, w którym ludzie mogą udostępniać zabawne i ciekawe zdjęcia nieznanych kotów, twierdzących, że mają prawo wstępu i egzystowania, gdzie im się podoba.

Społeczność powstała w październiku 2016 r. i teraz liczy około 30 tys. członków. Niektórzy są mocno zaskoczeni takimi odwiedzinami, bywa, że śmiertelnie przerażeni nagłym pojawienie się kota w ich miejscu zamieszkania. Inni chwalą się, że dzikie koty, które przychodzą do nich od 10 lat, w końcu dały się pogłaskać czy wejść na kolana.

Bywają też historie, gdzie koty właścicieli sprowadzają sobie kolegów do domu, a Ci od razu „czują się jak u siebie”. Dzielą się jedzeniem, a nawet razem śpią.

Zobacz poniższe fotografie i pamiętaj, że każda z nich została zrobiona kotu, który pojawił się w tym miejscu znikąd.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama