30 pięknych, wysokiej jakości zdjęć, dwóch adoptowanych psów i ich przygód

Anne Geier to fotografka z Austrii, która ma dwa adoptowane psy. Podzieliła się z nami cudownymi fotografiami, które im zrobiła podczas wspólnych przygód.

Dziewczyna ma wspaniałą misję. Powiedziała, że chce „odzyskać stracony czas” swoich przygarniętych z ulic Rumunii psów. Jurij i Finn, podróżują razem z nią po dzikich przestrzeniach w Europie i wspólnie napawają się widokami, zapachami i wolnością, jaką im ta podróż daje. Zdecydowanie widać to na 30 wysokiej jakości fotografiach, które możesz zobaczyć poniżej.

Fotografka twierdzi, że jej psy zasługują na takie życie, po tym co przeżyły. Zgadzamy się z nią w 100%. Każdy pies chciałby przeżywać takie przygody. My też Zobacz poniższą, cudowną galerię. Znajdziesz w niej świat krystalicznie czystych jezior, niekończące się pola kwiatów, bajkowe lasy, grzmiące wodospady, szczyty górskie i miejsca ponad chmurami. Oczywiście z psami w roli głównej.

Zdjęcia: Anne Geier

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama