Znajdź rysia na obrazku! 7 niesamowitych zdjęć rysi zrobionych dronem!

Paczka rysi rudych pozostawała niezauważona, ponieważ idealnie wkomponowała się otoczenie. Fotograf jednak coś zauważył: „Już miałem wychodzić, ale zauważyłem, że coś przecina lód”. To były 3 rysie, które nic nie robiły sobie z obecności latającego nad nimi drona.

To było wyczucie czasu i szczęście, które jest bardzo potrzebne w fotografowaniu dzikiej przyrody. Czasami można godzinami czekąc na odpowiedni moment, a i tak nie udaje się „upolować” dobrego kadru.

Fotograf z Duluth w stanie Minnesota miał ogromne szczęście, że niespodziewanie paczka rysi ruszyła na krę i była wspaniale widoczna na tle śniegu. Zaczęły chodzić wokół rzeki St. Louis, a kiedy podleciał do nich dron były zainteresowane.

Właściwie to ich podejście można określić jako zupełny luz i totalnie im nie przeszkadzało to, że dron robi zdjęcia z lewej i prawej strony, latając wokół nich.

Zdjęcia: Mike Mayou

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama