Poradnik dla wszystkich świeżo upieczonych właścicieli psów.

Planujesz zaadoptować pieska? Zastanawiasz się jak produkty będą Ci potrzebne, aby nowy pupil już od pierwszych chwil pobytu w swoim nowym domu poczuł się jak u siebie? Poniżej prezentujemy rzeczy, których nie powinno zabraknąć w życiu właścicieli psów. Mając kupony do Aliexpress możesz kupić wybrane produkty znacznie taniej. Pamiętaj, że posiadanie zwierzaka to duża odpowiedzialność. Upewnij się, że przeanalizowałeś wszystkie za i przeciw, bowiem może okazać się, że znajdziesz więcej wad niż zalet jego posiadania. Twoja decyzja powinna być gruntownie przemyślana. Jeśli już wiesz, że chcesz, aby w Twoim życiu był obecny czworonogi przyjaciel, koniecznie sprawdź jak się do tego przygotować! Nowy, włochaty członek rodziny to nie lada wyzwanie dla każdego. Zobacz co powinieneś kupić, aby powitać pieska w jego nowym domu. Dzięki temu zagwarantujesz mu komfort już od pierwszych kroków stawianych w Twoim mieszkaniu. Zapraszamy do lektury wszystkich świeżo upieczonych właścicieli czworonogów lub tych, którzy dopiero nimi zostaną. 

  1. Miękkie posłanie 

Pierwszym zakupem powinno być wygodne posłanie! Każdy piesek lubi uciąć sobie drzemki w ciągu dnia i wyspać się w nocy. Zadbaj o to, aby psie łóżko było dopasowane do wielkości pupila. Polecamy miękkie posłanie, na którym zwierzach będzie mógł się relaksować. Produkt możesz nabyć w różnych kolorach oraz rozmiarach w zależności od Twoich potrzeb

  1. Silikonowa miseczka na jedzenie i picie

To bardzo praktyczny produkt. Oprócz tego, że wykorzystasz go w domu to z łatwością możesz zabrać go na picnic na powietrzu lub spacer z Twoim zwierzakiem. Dzięki temu Twój pies w każdej chwili będzie mógł napić się wody. To szczególnie ważne podczas upałów! 

  1. Obroża

Każdy domowy zwierzak powinien mieć obrożę. W razie zgubienia się osoba, która znajdzie psa będzie wiedziała, że nie jest on bezpański. Na obroży powinieneś zawiesić breloczek z Twoim numerem telefonu, dzięki temu kontakt z Tobą będzie znacznie ułatwiony. Spraw, by w razie nieprzyjemnych niespodzianek ułatwić Twojemu pupilowi bezpieczny i szybki powrót do domu

  1. Smycz

Podczas każdego spaceru Twój pies powinien być na smyczy. Oprócz zapewnienia bezpieczeństwa innym osobom masz również kontrolę nad zwierzakiem. Dzięki temu pies nie ucieknie, a Ty będziesz mógł kontrolować kierunek spaceru. Wybierz kolor, który podoba Ci się najbardziej. Nie zapomnij, aby sprawdzić długość smyczy przed jej zakupem. Każda smycz ma inne wymiary oraz grubość. Pamiętaj, że im większy pies tym smycz powinna być grubsza i bardziej wytrzymała.

  1. Szampon dla psów

W zależności od rasy i wieku dostępne są różne produkty myjące dla psów. Koniecznie zakup taki dopasowany do Twojego zwierzaka. To bardzo ważne, aby myć psy produktami do tego przeznaczonymi, aby nie wywołać u nich żadnych alergii lub nie wpływać źle na kondycję ich sierści

Reklama
  1. Szczotka

Dobrze byłoby zakupić szczotkę lub grzebień, którym będziesz czesał swojego psa. Dzięki temu zaoszczędzisz sobie sprzątania wyczesując wypadającą sierść oraz sprawisz, że Twój piesek będzie miał zawsze piękną fryzurę!

  1. Ubranko 

Pupilom również doskwierają mrozy. Dlatego też na zimowe spacery przygotuj ciepłe ubranko. Polecamy je szczególnie mniejszym pieskom z krótką sierścią. Zima także dla psów potrafi być bezlitosna! Ubierz modnie swojego pieska i ruszaj na spacer po okolicy. 

Reklama
  1. Odpowiednia karma

Dobra karma dla psa to podstawa! Tak jak w przypadku szamponu dobierz jedzenie do wieku oraz rasy psa. Karmy różnią się od siebie wartością odżywczą dla szczeniaka i dorosłego psa a także innymi aspektami. Przed zakupem skonsultuj się ze specjalistą, aby mieć pewność, że kupujesz odpowiedni produkt. 

  1. Psie zabawki 

Szczeniaki oraz dorosłe psy uwielbiają różnego rodzaju zabawy. Nie zapomnij, aby kupić kilka zabawek dla Twojego nowego pupila. Po pewnym czasie z pewnością będzie już miał swój ulubiony gadżet. Bawiąc się z psem wzmacniasz więź emocjonalną między Wami! 

  1.  Torebki na odchody zwierząt

Wychodząc na spacer ze swoim psem pamiętaj, aby zawsze po nim posprzątać. Nie jesteście jedynymi użytkownikami parku lub chodnika. Przypilnuj więc, aby żaden inny przechodzień nie musiał narzekać na niespodzianki pozostawione na ziemi. Z pewnością jednorazowe torebki ułatwią Ci dbanie o czystość.

Zapisz się na newsletter!

Reklama

Autor: Redakcja

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama