PRZED i PO ADOPCJI. 30 zdjęć przemian psów, które znalazły nowy dom

Te zdjęcia przedstawiają ogromną różnicę pomiędzy tym, co było przed adopcją, a tym co udało się wypracować nowym właścicielom. Zobacz 30 zdjęć, które naprawę robią wrażenie. Niektóre doprowadzają do łez.

Niestety wciąż widzimy obrazki zaniedbanych zwierząt. Nie tylko w głuszy, ale przede wszystkim w cywilizowanych krajach. Cierpienie bezbronnych stworzeń jest niewyobrażalne dla nas – miłośników zwierząt. Dlatego ratujemy i dbamy o wszystkich potrzebujących. Poniższe zdjęcia to przykłady cudownej pomocy od wspaniałych ludzi.

Szkoda, że wciąż dochodzi do takich tragedii w XXI wieku.

Zdjęcia pochodzą z grupy „BeforeNAfterAdoption”. To miejsce, w którym możesz zobaczyć, że istnieją na tym świecie ludzie, którzy pomagają i dają nadzieję na lepszy świat. Możemy tam zobaczyć przemiany smutnych i schorowanych zwierząt, które zmieniają się w szczęśliwe i zdrowe. Patrząc na te zdjęcia poczujesz, jakby życie było pełne światła.

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama