27 zdjęć rudego kota, który przybłąkał się do nowych właścicieli. Okazało się, że uwielbia śnieg!

Ten przepiękny, rudy kot z Rosji miał trudną przeszłość. Tułał się po ulicach i wyglądał okropnie. Nowi właściciele zlitowali się i przygarnęli go do siebie. Odkryli, że kociak uwielbia zabawy w śniegu.

„Znaleźliśmy go w pobliżu wejścia do naszego domu” – powiedział obecny właściciel. Rodzina dała ogłoszenia odnośnie kota i zgłosiła do schroniska, że znajda czeka na swojego człowieka u nich. Nikt jednak się po niego nie zgłosił. Ginger (tak został nazwany zwierzak) został i teraz mieszka z drugim czarnym kotkiem.

„Nazwaliśmy go Ginger, ponieważ mamy już czarnego kota, którego nazywamy Mr Black”. Obaj natychmiast stali się najlepszymi przyjaciółmi!

To, że kot lubi śnieg, jest niezwykłe. Ginger mieszka teraz w ciepłym, kochającym domu, ale prawdopodobnie dawne czasy zahartowały go. Kot lubi spędzać czas na rodzinnym podwórku, ciesząc się śniegiem i eksplorując otoczenie.

Zdjęcia: Instagram @cute_ginger_cat

Zapisz się na newsletter!

Autor: Olga Weselak

Właścicielka psa, kota i konia. Instruktorka jazdy konnej z legitymacją Polskiego Związku Jeździeckiego i saddle-fitter. W czasie deszczowej pogody przenosi ślimaki z chodnika na trawnik.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama