Złodziejaszek na skrzydłach! Poznajcie hit Internetu!

Czy zdarzyło się Wam być świadkiem napadu?
To przykre doświadczenie czasem może nabrać zupełnie innego wymiaru, jeśli okaże się, że złodziejem jest… mewa  

Na nagraniu widać jak podstępny ptak, przypadkowo wchodzi do sklepu, łapie paczkę ciastek i z ogromnym rozpędem ucieka trzymając w dziobie skradzioną przekąskę. Mewy nigdy nie cieszyły się dobrą sławą, zwłaszcza wśród plażowiczów, którym regularnie podkradają jedzenie.

Ptaki morskie stosują coraz bardziej zuchwałe metody napadu, co doskonale widać na załączonym filmie, który już teraz ma 5 milionów odsłon i tym samym stał się viralem w mediach społecznościowych.

Wideo, po raz pierwszy zostało udostępnione na Tumblr, jednak jego popularność nabrała tempa zaraz po tym, jak trafiło na Twittera. Internauci zwracali uwagę na charakterystyczne zachowanie mewy, jej “przypadkowe” wejście i pośpieszne wyjście, wskazując także na to, że ptak to złodziej z wyjątkowym doświadczeniem.

Jak uważacie czy bohater video to profesjonalny rabuś, czy po prostu nieświadomy niczego szczęśliwy ptak, któremu ciasteczka ewidentnie wpadły w oko?

Reklama

Autor: Magdalena Kurek

Właścicielka dwóch uroczych psiaków, które uwielbia do szaleństwa. Po zakończeniu studiów planuje udać się na zagraniczny wolontariat w ośrodku dla zwierząt.

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz

Reklama