Zabawne zdjęcia zwierząt i szansa na wygranie £3000

Reklama

Czasem nasze zwierzaki potrafią zaskoczyć nas swoimi niecodziennymi i przezabawnymi pozami. A jeśli uda nam się uchwycić naszego zwierzaka w takiej sytuacji mamy pamiątkę na całe życie. Teraz oprócz pamiątki mamy szansę wygrać £3000

Organizator znanego na cały świat konkursu fotograficznego Comedy Wildlife Photography Awards ogłosił start nowego konkursu. Mars Petcare Comedy Pet Photo Awards 2020 – taką nazwę nosi konkurs który ma na celu pokazanie zabawnych zwierząt domowych i jednocześnie podnosić świadomość na temat bezdomności zwierząt.

Podczas gdy świat drży ze strachu przez koronawirusem, organizator konkursu postanowił zachęcić zamkniętych w domach ludzi do fotografowania swoich zwierząt. Udział w konkursie daje szanse na wygranie dużej kwoty pieniędzy. Dodatkowo każde zgłoszenie to dodatkowe pieniądze zebrane na rzecz organizacji Blue Cross która poszukuje domów dla niechcianych i bezdomnych zwierząt w Wielkiej Brytanii.

Aby zgłosić się do konkursu należy wejść na stronę www.comedypetphoto.com, założyć konto i zaakceptować regulamin. Jako że celem akcji jest zebranie pieniędzy na rzecz Blue Cross, udział jest płatny. Za £5 możemy zgłosić 5 zdjęć lub filmów, za £10 jest to 15 zdjęć lub filmów. Jeśli chcemy zgłosić więcej za każde kolejne musimy przekazać £1,95

Zdjęcia możemy zglaszać w kilku kategoriach między innymi. PSY: Nasi najlepsi przyjaciele, Potężny Koń, KOTY: Nasi wspaniali przyjaciele, Zwierzęta małe i duże itd.

Reklama

A żeby zachęcić uczestników organizatorzy udostępnili na facebooku i instagramie kilka prac z poprzednich edycji

Autor: Piotr Maciejowski

Programista, przedsiębiorca, bloger, fotograf i oczywiście miłośnik zwierząt ;)

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz