Wyspa pełna przyjaznych wilków! Musisz to zobaczyć!

Reklama

Dokładnie tak! Jest na świecie wyspa na której można spacerować i bawić się z przyjaznymi wilkami. Na ponad 4 hektarach ziemi należących do fundacji Predators of the Heart mona spotkać nie tylko wilki ale również inne dzikie zwierzęta. Więc jeśli chcesz sprawdzić czy futro wilków jest miękkie w dotyku albo chciałbyś nauczyć się wycia bezpośrednio od ekspertów to wizyta w tym miejscu jest własnie dla ciebie!

Autor zdjęcia: rachjoys

Predators of the Heart oferują zainteresowanym dwugodzinną wycieczkę śladami wilków. Oczywiście jeśli nie macie ochoty biegać z wilkami możecie poświęcić ten czas na zabawę z nimi! Rezerwat znajduje się niedaleko wybrzeża Pacyfiku mniej więcej w połowie drogi między Vancouver a Seattle. Tak więc jeśli wybieracie się do Stanów może warto zahaczyć o to jakże niezwykłe miejsce?

Znajdziecie tu nie tylko wilki, sanktuarium jest miejscem w którym każde zwierze bez swojego miejsca na ziemi może zatrzymać się i nabrać sił. Dlatego można tu zobaczyć również inne dzikie zwierzęta. Sanktuarium jest domem dla lisów, kuguarów, gadów i ptaków drapieżnych.

Niestety, nie można po prostu pojawić się na miejscu i zacząć zabawę z wilkami Trzeba zarezerwować wizytę z przewodnikiem odpowienio wcześnie a koszt takiej wizyty to około 200$ za osobę. Rezerwacji możecie dokonywać pod linkiem: https://pl.airbnb.com/experiences/47240. Zazwyczaj odbywają się dwie wycieczki dziennie, nawet 6 razy w tygodniu.

Niestety istnieją w tym miejscu również pewne ograniczenia. Mianowicie spotkać się z wilkami mogą tylko osoby pełnoletnie. A z powodu ogólnego strachu ludzi przed wilkami nie ma od tej reguły odstępstw. Dlatego jeśli nie masz jeszcze skończonych 18 lat a masz ochotę spotkać się z wilkami, musisz poczekać.

Autor zdjęcia: predatorsoftheheart
Autor zdjęcia: kataliciousdef
Autor zdjęcia: nina.tiziani

Autor: Piotr Maciejowski

Programista, przedsiębiorca, bloger, fotograf i oczywiście miłośnik zwierząt ;) Zobacz więcej wpisów

Reklama

Podobne artykuły

Reklama

Czytaj dalej

Dodaj komentarz